Maffashion wyróżniona przez Glamour


(fot. Glamour)

Po raz kolejny możemy podziwiać stylizację Maffashion w zagranicznych mediach. Tym razem Julka została doceniona przez amerykańską edycję magazynu „Glamour”.

Już wcześniej mogliśmy zobaczyć stylizację Maffashion z wrześniowej edycji nowojorskiego tygodnia mody w meksykańskim i brytyjskim „Vogue”, australijskim „Elle” i „New York Magazine”. Teraz przyszła pora na amerykański „Glamour”.

Look polskiej blogerki znalazł się w zestawieniu „We’re With the Band”, czyli najlepszych stylizacji z koszulkami z przebojowymi zespołami muzycznymi. Jej pomysł to skórzana kurtka z Zary, dżinsy z poszarpanymi nogawkami, buty Valentino, skórzany pasek Gucci i koszulka z kultowym zespołem – w przypadku Maffashion jest to Spice Girls.

Polka została zestawiona w rzędzie z Kendall Jenner, Ritą Orą, Demi Lovato czy Lady Gagą. Serdecznie gratulujemy Maffashion!

————————————————————————————————————————

Julia Kuczyńska w 2009 roku założyła bloga modowego, który cieszy się ogromną popularnością. W 2011 roku poprowadziła, wraz z Jessicą Mercedes, własne show modowe „J&J Fashion Show”, emitowane przez kanał Eska TV.

Jako jedyna Polka dotarła do pierwszego miejsca na międzynarodowej stronie poświęconej modzie lookbook.nu. Zdjęcia prezentowanych przez nią stylizacji pojawiły się w wielu magazynach branżowych m.in.: „Glamour”, niemieckim „Vogue” czy japońskim „Nylon”. Dwukrotnie zwyciężyła w plebiscycie „Modne Kreacje” podczas Warsaw Fashion Street 2012 w kategoriach: Blog Mody oraz Modna Kreacja 2011. Blog Maffashion znalazł się na 7. miejscu rankingu blogów modowych według miesięcznika „Press”, wyprzedzając tym samym Make Life Easier autorstwa Kasi Tusk. Jako jedna z czterech wyróżnionych blogerek z całego świata wzięła udział w kampanii młodzieżowej marki odzieżowej Bershka.

Posiada własną markę odzieżową „Staff by Maff” założoną na początku 2012 r. Projekt powstał w duecie z projektantką, Martą Gajewską.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD