Margaret pojedzie na Eurowizję?


(fot. materiały prasowe)

Od pewnego czasu pojawiają się w mediach spekulacje na temat występu Margaret na Eurowizji. 27 stycznia artystka wypuszcza nowy singiel „Over You”, wtedy też ma zostać ogłoszona lista polskich kandydatów.

W zeszłym roku Margaret startowała w preselekcjach do Eurowizji z piosenką „Cool Me Down”, ale piosenkarka zajęła drugie miejsca za Michałem Szpakiem i jego „Color of Your Life”.

Chęć reprezentowania nas na Eurowizji w Kijowie wyrazili już Mateusz Maga, Gosia Andrzejewicz, Paulla czy Iwona Węgrowska.

————————————————————————————————————————

Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży, zadebiutowała w 2013 roku  minialbumem „All I Need”. Jej singiel „Thank You Very Much” był notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Artystka została laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer. Oprócz muzyki Margaret pasjonuje się także modą. Od lat z powodzeniem prowadzi bloga, na którym umieszcza zdjęcia z oryginalnymi stylizacjami. Wystarczy rzucić okiem na jej stronę http://margaret-j.blogspot.com by przekonać się, że śliczną blondynkę cechuje niesamowita wrażliwość, wyczucie trendów i otwartość na sztukę.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD