Olśniewająca kolekcja ślubna Marii Korovilas


(fot. materiały prasowe)

Jeżeli planujesz wystawny ślub lub po prostu szukasz czegoś wyjątkowego, projektantka z  Los Angeles, Maria Korovilas właśnie przedstawiła zachwycającą, debiutancką kolekcję ślubnej mody.

Jedwabne, zwiewne suknie ozdobione perełkami, ręcznie wykonanymi haftami i mosiężnymi lub złoconymi staroświeckimi detalami są prawdziwym dziełem sztuki. Kreacje w kolorach: wyblakły róż, złamana biel czy fioletoworóżowy nie pozwalają wyjść z zachwytu. Dostępne nie tylko w różnych kolorach, ale i stylach stroje przeznaczone są zarówno dla panny młodej, druhen, jak i innych gości płci żeńskiej.

Inspiracją stały się dla autorki własne, ślubne doświadczenia z ubiegłego roku. Jak wspomina, to właśnie ślubna nostalgia, zabytkowa rezydencja z lat 20. ubiegłego wieku, w której odbyło się wesele oraz dawne techniki szycia sukien ślubnych skłoniły ją do stworzenia kolekcji.

Suknie zaprojektowane przez Marię Korovilas z pewnością oczarują nie tylko panny młode. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że istnieje ryzyko, iż mogą przyćmić noszącą je kobietę i odebrać jej tytuł królowej ceremonii.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD