Jak zorganizować romantyczny wieczór – 7 wskazówek


(fot. materiały prasowe)

Rocznica, walentynki czy urodziny – każda okazja jest dobra, by zaplanować romantyczny wieczór z ukochaną osobą. Tego potrzebuje każdy związek, niezależnie od stażu pary. Od czasu do czasu warto sobie pozwolić na wieczór spędzony tylko we dwoje, bo takie małe, prywatne święta sprawiają, że relacje się umacniają, a w życie nie wkrada się rutyna.

Kolacja dla dwojga i inne atrakcje na wspólny wieczór
Zdecydowanie najbardziej popularnym pomysłem na spędzenie nastrojowego wieczoru jest wspólny posiłek przy nastrojowej muzyce i świecach. Romantyczna kolacja dla dwojga może się odbyć zarówno w wykwintnej restauracji, jak i w domowym zaciszu, a wybierając tę drugą opcję, wcale nie trzeba bawić się w szefa kuchni! Ważniejszy niż same dania jest nastrój. Pomocą służy portal superprezenty.pl, na którym w zakładce „romantyczne kolacje” (http://www.superprezenty.pl/degustacje/romantyczne-kolacje) znajduje się wiele ciekawych propozycji, od setów sushi z dowozem do domu po wykwintne kolacje w dworkach, pałacach, na jachtach, zapewniające niesamowitą atmosferę. Można zafundować sobie prawdziwą ucztę lub degustację dań z różnych zakątków świata. Niektóre vouchery oprócz kolacji obejmują też inne atrakcje, np. rejsy, obserwacje panoramy miejskich z tarasów widokowych czy uczestnictwo w spektaklach teatralnych.

Romantyczny wieczór we dwoje: o czym warto pamiętać?
Aby zapewnić ukochanej osobie niezapomniane wrażenia, trzeba dobrać romantyczną niespodziankę tak, by nie tylko była prawdziwym zaskoczeniem, lecz także podkreślała indywidualność drugiej połówki i nie wiązała się z ryzykiem pozostawienia niemiłych wspomnień. Przed podjęciem decyzji warto:

1. Wybadać, jakie upodobania kulinarne ma osoba, którą chcemy zaprosić na kolację (może jest na coś uczulona).
2. Dowiedzieć się, czy warunki pogodowe nie przeszkodzą w skorzystaniu z zaplanowanej atrakcji (np. zjedzeniu kolacji na pokładzie jachtu).
3. Dostosować rodzaj atrakcji do zainteresowań i temperamentu ukochanej osoby (może zamiast teatru wolałaby jakiś muzyczny akcent).
4. Sprawdzić, czy zaplanowane niespodzianki nie kolidują z planami drugiej połówki (co jeśli znajomi organizują dla niej w tym samym czasie przyjęcie urodzinowe).
5. Upewnić się, czy ukochana osoba jest w odpowiednim nastroju (jeśli boryka się z jakimś problemem, może to nie jest najlepszy moment na romantyczne spotkania).
6. Zadbać o to, by niespodzianka nie powodowała żadnej niezręczności (np. włożenia stroju nieodpowiedniego do eleganckiej restauracji).
7. Upewnić się, że gwóźdź programu nie okaże się dla drugiej połówki wątpliwą atrakcją (może mieć lęk wysokości albo chorobę morską).

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD