Angelina Jolie tak chuda jeszcze nie była


(Fot. Jim Smeal/WireImage)

Angelina Jolie podobno nie najlepiej radzi sobie z rozwodem i zaczyna żałować podjętej decyzji. Gwiazda robi wszystko, by odseparować dzieci od ojca, a gdy jej się to nie udaje, wpada we wściekłość.

Jeszcze na długo przed rozwodem media publikowały zdjęcia Angeliny, na których była bardzo wychudzona. To spowodowało powrót plotek dotyczących jej anoreksji. Teraz sprawa wraca, a szczegóły są znacznie bardziej niepokojące.

Amerykański magazyn „National Enquirer” opublikował na swojej okładce zdjęcia potwornie wychudzonej Angeliny, która waży podobno… 34 kilogramy i „jest karmiona przez sondę”. To rozwód spowodował, że znalazła się na skraju wyczerpania.

Wychudzona i bliska śmierci Angelina może przeżyć tylko dzięki przyjmowaniu płynnych posiłków, które podawane są jej przez specjalną tubę założoną w nosie – pisze tabloid. Aktorka znajduje się pod całodobową opieką lekarzy po tym, jak jej waga spadła do 34 kilogramów.

Część amerykańskich portali już zaprzeczyło tym rewelacjom, pisząc, że nie wiadomo, kiedy dokładnie zrobiono zdjęcia, a Angelina jest w dobrej formie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD