Ozdobne klipsy do butów


(fot. dawandastatic.com)

Znudziły ci się stare szpilki, ale nie chcesz ich wyrzucać? Poznaj prosty i oryginalny sposób na odmienienie swojego obuwia!

Wiele portali internetowych proponuje nam sposoby, dzięki którym nasze buty zmienią się nie do poznania. Możemy np.: obkleić swoje szpilki brokatem lub pomalować je specjalnymi farbkami. Niestety, większość z tych sposobów jest nieodwracalna. Co zrobić by podkręcić stylizację, jednocześnie nie niszcząc obuwia? Na rynku pojawił się idealny dodatek – ozdobne klipsy do butów.

Są one bezpiecznym sposobem odnawiania. Dzięki specjalnym mocowaniom możesz doczepić je wedle uznania (z boku, z tyłu lub z przodu) i ściągnąć, gdy tylko masz na to ochotę. Świetnie wyglądają przypięte do balerinek, półbutów lub szpilek typu peep-toe.

W Internecie znajdziesz wiele sklepów, które oferują klipsy w swoim asortymencie (np.: www.sklep.coquet-art.pl lub dawanda.pl ). Do wyboru mamy bardzo dużo modeli. Najpopularniejsze są kokardy, serduszka (a’la Melissa) oraz te z motywem kwiatowym. Oprócz tego znaleźć można klipsy w kształcie motyli, wąsów lub pompony. Ich ceny wahają się od 30 do 130 zł i zależą od materiału, z którego zostały wykonane. Najdroższe są te, które ozdobione są kryształkami lub cyrkoniami. Przypominają biżuterię i idealnie sprawdzą się w dniu ślubu.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD