Suknia ślubna z sieciówki


(fot. harpersbazaararabia.com)

Suknia ślubna to najważniejsza i czasami najdroższa sukienka w życiu kobiety. Za kreację ubraną raz w życiu trzeba zapłacić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Brytyjska sieciówka wychodzi naprzeciw pompatycznej modzie ślubnej, wprowadzając do swojego asortymentu pierwszą kolekcję sukien i dodatków ślubnych.

Bierzesz ślub w 2017 roku i nadal nie masz tej idealnej, wymarzonej sukni? To nic straconego! W kwietniu w sklepach Topshop pojawi się kapsułowa kolekcja ślubna. W jej asortymencie znajdzie się 5 sukien ślubnych, suknie dla druhen, akcesoria oraz bielizna na ten ważny dzień. Póki, co ujawniono tylko jedno zdjęcie kolekcji. Jej twarzą została Grace Elizabeth – modelka Victoria’s Secret. Na zdjęciu pozuje w romantycznej, satynowej sukni w kolorze pudrowego różu.
Wiadomo, że ceny sukien ślubnych zaczynać się będą od 490 euro, zaś za sukienkę dla druhny trzeba będzie zapłacić 120 euro. Kolekcja będzie dostępna w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych Topshop. Niestety polskie panny młode nie kupią sukien stacjonarnie. Marka po dziewięciu latach zdecydowała się zamknąć swój jedyny sklep w Polsce, który mieścił się w Złotych Tarasach.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD