Telekamery 2017


(fot. materiały prasowe)

30 stycznia poznaliśmy wyniki Telekamer 2017. Uroczysta gala odbyła się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Kto w tegorocznym plebiscycie wybrali telewidzowie?

Telekamery to nagrody przyznawane od 1998 roku przez tygodnik „Tele Tydzień”. W tegorocznej edycji na swoich faworytów można było głosować w 11 kategoriach. Każdy wysłany SMS wspierał Dom Artysty Weterana w Skolimowie.

Po raz pierwszy impreza nie była transmitowana w telewizji. Transmisję na Facebooku prowadziła za to Doda, która wręczała nagrodę najlepszemu jurorowi. Piosenkarka prezentowała się zjawiskowo w długiej, pomarańczowej sukni. Kreacja z głębokim wycięciem eksponowała zarówno jej biust, jak i nogi. Grażyna Torbicka wręczyła nagrodę specjalną dla stacji Canal+ za serial „Belfer”. Dziennikarka  pojawiła się w przepięknej błyszczącej sukni przygotowanej przez Malwinę Wędzikowską. Cieliste paski układały się w w sposób wyszczuplający sylwetkę. Specjalna platynowa Telekamera została przyznana za 60 lat pracy artystycznej Teresie Lipowskiej.

Antek Królikowski na gali pojawił się z Julią Wieniawą, znaną z serialu „Rodzinka.pl”. Aktorzy zachowywali się, jakby byli parą. Niewątpliwie czuli się swobodnie w swoim towarzystwie. Dwa miesiące temu Wieniawa zamieściła na Instagramie zdjęcie z Królikowskim, które podpisała: „Filmowy romans”.

Nagrodę w kategorii: Najlepsza aktorka otrzymała Barbara Kurdej Szatan. Uwielbiana przez widzów aktorka postawiła na klasyczną, długą, czerwoną suknię. Kolor idealnie komponował się z jej karnacją i blond włosami. Fason podkreślał jej kobiece kształty. Jednak dekolt sukni prezentował się koszmarnie. Kwiatowe hafty i koraliki czy marszcząca się siatka na dekolcie bynajmniej nie dodawały jej uroku.

Oto pełna lista zwycięzców:

Aktorka:
Barbara Kurdej – Szatan („M jak miłość”, TVP2)
Aktor:
Michał Żebrowski („Na dobre i na złe”, TVP2)
Serial:
„Ojciec Mateusz” (TVP1)
Osobowość Telewizyjna:
Martyna Wojciechowska („Kobieta na krańcu świata”, TVN)
Prezenter Informacji: 
Anita Werner („Fakty”, TVN)
Prezenter Pogody:
Marzena Słupkowska (TVP1, TVP Info)
Komentator Sportowy:
Dariusz Szpakowski (TVP)
Juror:
Agustin Egurrola („Mam Talent”, TVN)
Program Rozrywkowy: 
„Rolnik szuka żony” (TVP1)
Serial Fabularno-Dokumentalny:
„Na sygnale” (TVP2)
Nadzieja Telewizji: 
Marcelina Zawadzka („Pytanie na śniadanie”, TVP2)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD