Trendy mody ślubnej


(fot. materiały prasowe)

Ubiegły rok pokazał, że jednym z hitów były topy z odkrytymi ramionami. Trend ten powraca również w tym roku, jednak nie tylko jako część codziennej, nieformalnej garderoby, ale element mody ślubnej.

W magazynach z modą ślubną stale możemy się natknąć na takie rozwiązanie. Także podczas Bridal Fashion Week królowały suknie z odkrytymi ramionami. Popularność takiego fasonu jest być może wynikiem tego, iż pokazuje on odpowiednią ilość ciała, co jednak nie czyni panny młodej zbyt wulgarną czy pretensjonalną. Odkryte ramiona będą pojawiać się w zestawieniu z różnymi modelami sukni: balowymi, o kształcie litery „A”, czy sukienek etui. Wśród projektantów lansujących ten trend w modzie ślubnej znajdziemy takie nazwiska, jak: Reem Acra, Sachin&Babi, Marchesa, Maggie Sottero, Rime Arodaky, Savannah Miller i Vera Wang.

Nie oznacza to jednak, że rękawy zupełnie odejdą w niepamięć. Projektanci chętnie będą wykorzystywać opadający rękaw, rękaw typu „dzwonek” oraz rozszerzony rękaw typu „balon” (billowing bishop).

Kolejnymi trendami w modzie ślubnej w bieżącym roku będą pióra, falbaniaste, wielowarstwowe suknie, jak również zauważalne akcesoria ślubne, typu: rzucające się w oczy kolczyki, ozdoby głowy, czy nowoczesne diademy. Suknie z kaskadami falban pojawiły się w kolekcjach takich kreatorów jak: Carolina Herrera, Carol Hannah, Casablanca, Rivini by Rita Vinieris, Vera Wang i Isabelle Armstrong.

Jeśli planujesz w tym roku stanąć przed ołtarzem, będziesz miała w czym wybierać. Pamiętaj jednak, by wybierać rozważnie, gdyż natłok zbyt wielu ozdobnych elementów, może skończyć się dla twojej sukni katastrofalnie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD