Zjawiskowa kreacja Julii Wieniawy


(fot. archiwum prywatne)

Kolejna gwiazda pokazała swoją kreację studniówkową. Tym razem jest to 18- letnia Julia Wieniawa, znana z serialu „Rodzinka.pl”. Jej sukienką zachwyca się cały internet.

Julia postawiła na elegancję i szyk i to w najlepszym wydaniu. Aktorka wybrała długą, pastelową sukienkę bez dekoltu. Kreacja jest bez rękawów i ma aplikacje w talii. Projekt Just Paul robi wrażenie. Dziewczyna wygląda w niej naprawdę dobrze, ale fakt, że nie założyła stanika może nie podobać niektórym nauczycielom.

————————————————————————————————————————

Julia Wieniawa to młodziutka artystka, której pierwszy singiel „Co Mi Jest” ukazał się w sieci w 2015 roku. Piosenka Julii przypadła do gustu blogerce modowej Maffashion. Utwór pod względem muzycznym jest połączeniem muzyki elektronicznej i popu. 17-latka tak naprawdę nazywa się Julia Wieniawa-Narkiewicz. Dziewczyna jest nie tylko początkującą wokalistką, ale także aktorką i modelką. Jej pasją jest taniec. Gościnnie występuje w Teatrze Roma i Amfiteatrze Parku Sowińskiego. Szerszej publiczności jest znana z udziału w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie gra Paulę dziewczynę Kuby, średniego syna małżeństwa Boskich.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD