Znamy już uczestników 7. edycji „Tańca z gwiazdami”


(fot. materiały prasowe)

Za kilka tygodni rusza kolejna edycja „Tańca z gwiazdami”. Poznaliśmy już pełną listę uczestników. Kilka nazwisk jest sporym zaskoczeniem.

Od jakiegoś czasu media spekulują nad tym, kto wystąpi w 7. edycji popularnego show. Nowy sezon programu rozpocznie się już na początku wiosny, a rywalizować będzie jedenastu uczestników.

Na parkiecie będziemy mogli oglądać Katarzynę Sawczuk, Michała Malinowskiego, Tomasza Zimocha, Natalię Szroeder, Mariusza Kałamagę, Paulinę Chylewską, Roberta Koszuckiego, Dominikę Gwit, Monikę Mariotti, Marcina Korcza oraz Iwonę Cichosz.

Zainteresowanie wzbudzają nie tylko gwiazdy, ale też tancerze. Już wiadomo, że do programu wróci Agnieszka Kaczorowska, która odeszła realizować swoje marzenia. Nigdy nie mówiłam, że odchodzę na zawsze. Po prostu pół roku temu powiedziałam produkcji, że potrzebuję przerwy. Chciałam wtedy odetchnąć. Miałam nadzieję zawalczyć o swoje marzenia, czyli wrócić do tańca sportowego. Ale… Niestety nie udało się” – mówi Kaczorowska.

Skład jury nie ulegnie zmianom. Zmagania taneczne będą oceniać Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski.

Jeszcze nie wiadomo kto wcieli się w rolę prowadzących show. Prawdopodobnie będzie to Krzysztof Ibisz, jednak nie wiadomo co z Pauliną Sykut-Jeżyną, która jakiś czas temu została mamą.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD