Jesienno-zimowy pokaz Vetements 2017


(fot. materiały prasowe)

Trendsetterska marka Vetements znów zaskoczyła nas pomysłami, a wszystko w ciągu zaledwie 6-minutowego paryskiego „couture show”.

Czy znasz już światowy trend noszenia bluzy z kapturem lub pikowanej bluzy jako warstwy spodniej pod płaszczem? Jeśli jeszcze nie, poznaj krzyk mody oficjalnie ustanowiony przez markę Vetements. Na wybiegu, którym stał się hol Centrum Pompidou, pomarańczowe bluzy noszone były do wieczorowych, jedwabnych sukni na cieniutkich ramiączkach.

Kolejnym trendem były wysokie, obcisłe dżinsy będące… przedłużeniem butów na obcasie. Z pewnością te niezwykłe hybrydy, które stanowiły w pewnym stopniu wariację muszkieterek, zyskają wielu zwolenników. Pojawia się jednak pytanie jak prać i pielęgnować tego typu garderobę.

Nowością były również dwuwarstwowe żakiety czy bluzy, które wydawały się zszyte z dwóch wywróconych części. Trudno jednak ocenić, w jaki sposób zostały wykonane, gdyż modele poruszali się po wybiegu, jakby chcieli jak najszybciej zakończyć pokaz, dlatego detale były trudne do uchwycenia.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD