Walentynki na co dzień


(fot. pixabay.com, autor: Alexas Fotos)

W Twoim związku nuda i stateczność. Od kilku tygodni widzisz na sklepowych półkach serduszka, róże i seksowną bieliznę. Zbliżają się Walentynki – sztuczne, przepełnione sztampowymi prezentami i kiczem.

Jeśli tak czujesz się w związku ze zbliżającym się świętem miłości i zakochanych to nie martw się! Mamy sposób na to by uczynić ten dzień wyjątkowym.

1. Zacznij wcześniej
Wyznawanie uczucia raz w roku nie jest dobrym pomysłem. Zrób to bez okazji. Już jutro podaruj ukochanemu prezent i wyznaj ile dla ciebie znaczy. Taka niespodzianka sprawi mu znacznie więcej radości niż wymuszone życzenia.

2. Dąż do zmiany
Niech te kilka pięknych chwil będzie okazją do zmiany. Od tego roku walentynki świętujcie np. co tydzień. Nie kwiatami i uroczystą kolacją, a czasem dla siebie i miłymi słowami.

3. Bądź naturalna
14 lutego nie zniechęcaj swojego mężczyzny udawaniem Barbie. Nie wbijaj się w koronki, jeżeli ich nie cierpisz. Zamiast tego zaproponuj spacer albo wspólne oglądanie filmu. Wtulona w swojego wybranka będziesz piękna także w dresach, a on doceni, że nie musi tym razem stawać na głowie by prawidłowo zachować się restauracji czy operze.

Zadbaj byś w przyszłym roku mogła powiedzieć: „Walentynki mam codziennie”. Spraw by wasza miłość rozkwitła na nowo. Dzięki temu zyskasz większą motywację do pracy i uśmiech na twarzy każdego ranka. Pozwól sobie być w związku szczęśliwa i pamiętaj, że do pracy nad miłością jest was dwoje.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD