AFFECT – nowa jakość makijażu


(fot. materiały prasowe)

Makijaż od zawsze był nieodłącznym elementem wizerunku każdej kobiety. Nie ważne, czy zajmowały się wykonywaniem makijażu zawodowo czy tylko na własny użytek, kosmetyki towarzyszyły im zawsze. Marka AFFECT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet i stwarza niepowtarzalną linię kosmetyków do makijażu.

Marka AFFECT, która w grudniu 2016 roku obchodziła swoje pierwsze urodziny, szturmem zdobyła serca tysięcy kobiet. Długo przygotowywaliśmy się na wypuszczenie nowej linii kosmetyków na rynek. Badaliśmy potrzeby klientek, tak aby nasze produkty spełniały kryteria nawet tych najbardziej wymagających. Postanowiliśmy, że od samego początku nasza oferta będzie kompletna, że będzie można nimi wykonać pełny makijaż. Tak więc i makijażystki i kobiety wykonujące codzienny makijaż znajdą u nas idealne produkty do makijażu twarzy, oczu, ust czy brwi.

(fot. materiały prasowe)

Priorytetem było, aby nasze kosmetyki były dopracowane w każdym szczególe. Dlatego też postawiliśmy mocny nacisk na aspekt pielęgnacyjny. Cienie do powiek posiadają w składzie sproszkowaną perłę, która spowalnia procesy starzenia, podkłady nawilżające zawierają kwas hialuronowy, a pudry sproszkowane minerały takie jak mika.

Naszym celem było stworzenie linii kosmetyków do makijażu, która wypełni lukę pomiędzy kosmetykami z najwyższej półki , a produktami do codziennego użytku. Aby umilić kobietom korzystanie z naszych kosmetyków, dopracowaliśmy je tak, aby działały na zmysły – cienie wspaniale pachną, a pudry i róże mają unikalny, sweterkowy wzór, który przyciąga uwagę. Większość produktów są dostępne jako zapasy do palet magnetycznych, które również mamy w ofercie.

(fot. materiały prasowe)

Kultowymi produktami marki są cienie foliowe Colour Attack. Charakteryzuje je metaliczny połysk, który daje niesamowity efekt. Przy ich użyciu żadna kobieta nie pozostaje niezauważona. Ogromną popularnością cieszą się nasze palety cieni. Tekturowe opakowanie z motywem graficznym dopasowanym do tematyki palety oraz dobór kolorów cieni inspiruje do stworzenia niepowtarzalnego makijażu. Fanki makijażu ust odnalazły swój ideał w kolekcji matowych szminek Long Wear. Pomadki są niezwykle trwałe, a pigmentacja koloru zachwyca nawet najbardziej wymagające kobiety.

(fot. materiały prasowe)

Kosmetyki marki AFFECT to kompletna oferta, są idealne do wykonania każdego makijażu, czy to ślubnego, nude, fashion. Ale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! Stopniowo będziemy uzupełniać naszą ofertę kosmetyków aby zaskakiwać nasze klientki.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD