Brodka znów zaskoczyła fanów fryzurą


(fot. archiwum prywatne)

Monika Brodka przeszła spektakularną metamorfozę. Popularna piosenkarka wczoraj obchodziła swoje 30. urodziny i z tej okazji pochwaliła się nową fryzurą.

Brodka znana jest ze swojego niekonwencjonalnego stylu ubierania. Na scenie widzimy ją zazwyczaj w odważnych, ekstrawaganckich kreacjach. Jednak tym razem wokalistka zaskoczyła swoją fryzurą, zgoliła głowę na łyso. Fani artystki nie mogą wyjść ze zdumienia. Pod jej zdjęciem pojawia się wiele pozytywnych komentarzy.


Monika Brodka jest laureatką trzeciej edycji programu telewizyjnego „Idol”. Debiut fonograficzny wokalistki zatytułowany „Album” ukazał się w 2004 roku. Ciesząca się popularnością w Polsce płyta uzyskała status złotej, sprzedając się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy. W 2005 roku Monika Brodka została nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategoriach Album Roku Pop, Nowa twarz fonografii oraz Wokalistka roku. 10 czerwca dzięki piosence „Miałeś być…” wygrała konkurs premier na 42. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Została także wyróżniona statuetką plebiscytu Superjedynki w kategorii Debiut oraz nagrodą słuchaczy Radiowej „Jedynki”. Nagrodą był koncert w studio im. Witolda Lutosławskiego. 7 września tego samego roku debiut uzyskał status złotej płyty, sprzedając się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy. W 2013 roku piosenkarka została nominowana do Fryderyków 2013 w najważniejszych kategoriach: Artysta roku, Album roku (za LAX) oraz Utwór roku (za „Varsovie”). W tym samym roku została Kobietą Dekady „Glamour”. 9 sierpnia 2013 roku wystąpiła na głównej scenie odbywającego się w Krakowie Coke Live Music Festival. W 2014 roku album Granda uznany został najlepszą płytą nagrodzoną Fryderykiem w ostatnich 20 latach w kategorii Muzyka rozrywkowa. Od 9 września 2016 w Programie Trzecim Polskiego Radia prowadzi cotygodniową autorską audycję muzyczną Lamenty i odmęty. W 2006 roku piosenkarka zagrała epizodyczną rolę Kingi w serialu „Fala zbrodni”, emitowanym na antenie telewizji Polsat. W 2007 roku wystąpiła w dubbingowej roli w filmie animowanym „Wojownicze Żółwie Ninja” w którym wcieliła się w postać Karai. W 2010 roku wokalistka wystąpiła gościnnie w programie „Wstajesz i wiesz”, emitowanym przez stację TVN24. Wiosną 2011 roku artystka wzięła udział w pierwszej edycji programu „X Factor”, gdzie była doradcą Czesława Mozila podczas domów jurorskich.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD