Już jutro premiera „Ciemniejszej strony Greya”


(fot. materiały prasowe)

Film „Ciemniejsza Strona Greya” już 10 lutego wchodzi na ekrany kin w całej Polsce. Od wielu miesięcy krążą plotki, że film będzie znacznie odważniejszy, niż pierwsza część sagi o miłosnych podbojach Greya.

Już kilka dni przed światową premierą po sieci krążyły informacje, że w filmie „Ciemniejsza Strona Greya” Jamie Dornan nie tylko pokaże się całkiem nago, ale w dodatku zrobi to frontem do kamery.

Filmowy hit w dużej części upłynie pod znakiem zmagań Christiana z wewnętrznymi demonami, ale to nowi bohaterowie wprowadzą do filmu prawdziwą akcję. W specjalnym materiale i nowych scenach gwiazdy zdradzają, co zobaczymy na ekranie.

„Ciemniejsza strona Greya” to kontynuacja romansu Any i Christiana, więc cała historia wciąż będzie skupiała się na tej dwójce, ale w życiu bohaterów w pewnym momencie zrobi się naprawdę tłoczno. W filmie Ciemniejsza strona Greya poznamy wiele nowych postaci, m.in.: Ros Bailey (współpracownicę Christiana), Gail Jones (gosposię), Jerry’ego Roacha (ochrona Greya) i doktora Flynna (psychiatrę).

W najnowszym wideo możemy zobaczyć niepublikowane dotąd sceny z filmu, który na ekrany polskich kin trafi już 10 lutego. We fragmencie udostępnionym przez twórców kontynuacji „Pięćdziesięciu twarzy Greya” dochodzi do pierwszego spotkania Anastasii Steele z dawnymi miłościami Christiana.

W wideo promującym film Jamesa Foleya możemy również zobaczyć, jak dochodzi do spotkania Christiana Greya z szefem Anastasii, poznajemy także kolejną kochankę Greya – która została przez niego porzucona. Leila, która nie jest gotowa na zakończenie związku z Christianem, posunie się do użycia bardzo drastycznych środków, by go odzyskać.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD