Joanna Sydor wraca do „M jak miłość”


(fot. archiwum prywatne)

Do obsady kultowego serialu „M jak miłość” wraca Joanna Sydor. Na planie może więc zacząć panować nieprzyjemna atmosfera.

Wszystko to z powodu konfliktu Joanny z Dominiką Ostałowską. Historia sprzed kilku lat ciągle poróżnia aktorki.

Chodzi bowiem o romans Dominiki z partnerem Joanny Sydor, z którym spodziewała się dziecka. Mężczyzna kompletnie stracił głowę dla serialowej Marty. Mowa tutaj o Mariuszu Malcu, reżyserze „M jak miłość”. Sydor próbowała walczyć o swój związek dla dobra dziecka, ale jej działania na nic się zdały.

Pomimo upływu czasu aktorki nadal są skłócone. Na prośbę Joanny grafiki zostały ułożone tak, aby rywalki nie przebywały w tym samym czasie na planie.

Podobno Sydor próbuje pozbyć się Ostałowskiej na stałe z serialu. „Ciągle prosi Mariusza, żeby wyrzucił Dominikę z serialu. Często wyśmiewa jej nadwagę w obecności ekipy” – donosi źródło.

Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja o odejściu z serialu Olgi Frycz. Na jej prośbę wątek Ali został ograniczony, ale ona będzie pojawiała się na planie jeszcze do września. W życiu Pawła pojawi się jego dawna miłość, Teresa, grana właśnie przez Joannę Sydor. Przypomnijmy, że drogi Pawła i Teresy w „M jak miłość” się rozeszły, przez co Zduński przeżywał załamanie i próbował odebrać sobie życie. Losy Teresy w nowych odcinkach ciągle pozostają tajemnicą.   

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD