Nowy hit alternatywą dla brokatu


(fot. janine_ker_hair)

Fryzjerzy mówią nie brokatowi we włosach! Jeszcze kilka lat temu gościł na wszystkich wieczorowych fryzurach. Teraz zastępuje go nowy hit. Styliści włosów specjalizują się w jego użyciu. Co to takiego?

Brokatowe spraye do włosów zapewniały równomierne rozpylenie na misternych upięciach. Teraz od fryzjerów słyszymy „Brokat jest wieśniacki”. Nadanie włosom wyjątkowego charakteru nie jest jednak proste.

Na przeciw wymagającym klientkom wychodzą specjaliści od fryzur niebanalnych, a producenci kosmetyków stworzyli cuda na jedną noc. Mowa tu o sprayach koloryzujących. Oparte są na lakierze do włosów i pozostawiają kolorowe drobinki na powierzchni włosów. Zdjęcie powinno wam wyjaśnić wszystko. Z ich pomocą można stworzyć z włosów skomplikowane konstrukcje, a po uroczystości po prostu zmyć kolor z włosów wraz z lakierem.

Jeśli jesteś osobą kreatywną albo brak ci w okolicy profesjonalnego stylisty również możesz zaszaleć ze sprayami. W drogeriach możemy kupić produkty rodzimej firmy Venita, która oferuje całą gamę kolorów za niewielkie pieniądze. Konstruowanie wzorów 3D z włosów to ciężka praca, dlatego producenci proponują zastosowanie szablonów do tworzenia płaskich dekoracji. Szablony znajdziemy w Internecie. Wystarczy je wydrukować, wyciąć, przyłożyć do włosów i prysnąć kolorowym lakierem. Ciekawa alternatywa dla drogich stylizacji.

Potrzebujesz inspiracji? Wiele stylistów prowadzi blogi lub profile na instagramie poświęcone właśnie konstrukcjom 3D. Zobacz np. janine_ker_hair (to jej dzieło widać na zdjęciu).

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD