Kocham Cię – słowo #niedozastąpienia w Walentynki


(fot. materiały prasowe)

Dzień zakochanych to dla wielu osób wyjątkowe święto. 14 lutego zbliża się wielkimi krokami, więc warto odpowiednio się przygotować. To doskonały czas, aby okazać i wyznać sobie nawzajem uczucia. W końcu Walentynki to święto wszystkich zakochanych i kochających.

Święty Walenty
Święto zakochanych wywodzi się z Anglii. Stamtąd wraz z osadnikami przewędrowało do Ameryki, gdzie stało się najbardziej popularne. Obecnie obchodzone jest na całym świecie. 

Okaż miłość
W dzisiejszych czasach metod i kanałów powiedzenia kocham cię jest wiele. Możemy to zrobić poprzez media społecznościowe czy wysyłając smsa. Jednak nic nie zastąpi spotkania osobistego i wyrażenia miłości prosto w oczy. Nie bój się, nie wstydź, zadbaj o uczucia swojej drugiej połówki i powiedz co naprawdę do niej czujesz.

Przygotuj swoje gardło na ten dzień
Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy. Przygotuj dla swojej ukochanej osoby miłą niespodziankę. Zaplanuj spotkanie w romantycznym miejscu. Kup kwiaty, czekoladki, podaruj jakiś drobiazg. Ale, przede wszystkim zadbaj o swoje zdrowie i… gardło. Bo, jeśli dopadnie cię ból gardła, drapanie, pieczenie, nie będziesz mógł wydobyć z siebie głosu w najważniejszej chwili to cały czar pryśnie… Ten luty to sezon zwiększonej zachorowalności na przeziębienie i grypę, a tym samym wyjątkowo trudny czas dla naszego zdrowia. Zmienne temperatury, klimatyzacja sprawiają, że ból gardła, zapalenie krtani mogą pojawić się nagle i przyczynić do tego, że w Walentynki zaniemówimy… Co wówczas robić? Najważniejsze, to szybka reakcja, gdy tylko pojawią się pierwsze dolegliwości. Jeżeli tylko zaczynamy czuć drapanie lub pieczenie w gardle sięgnijmy po skuteczny lek, który uśmierzy ból. Tantum Verde szybko i skutecznie leczy ból gardła. Zawarta w leku benzydamina wykazuje właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, oraz miejscowo znieczulające i antyseptyczne. Im wcześniej zastosujemy np. pastylki Tantum Verde tym szybciej pozbędziemy się dolegliwości. Dostępne w 4 smakach (cytrynowym, miodowo – pomarańczowym, miętowym i eukaliptusowym) pastylki Tantum Verde są smacznym rozwiązaniem na ból gardła. Niczym dropsy, pakowane są w oddzielne papierki, dlatego bez problemu możesz zabrać je do torebki lub kieszeni. Nie zajmą wiele miejsca, a mogą okazać się niezbędne. Wystarczą tylko 3 pastylki dziennie, aby skutecznie wyleczyć ból gardła.

Nie pozwólmy, aby ból gardła pokrzyżował nam plany. Świętujmy Dzień Zakochanych. Pielęgnujmy to co, dla nas najważniejsze – miłość.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD