Solange na okładce nowego magazynu Elle


(fot. materiały prasowe)

Solange Knowles, bohaterka najnowszej okładki Elle wypowiada się na temat swego najnowszego albumu, „A Seat at the Table”, a także dojrzewania u boku Destiny’s Child.

Solange zdobi okładkę najnowszego magazynu, który będzie dostępny w kioskach od 21. lutego. W rozmowie Solange powraca wspomnieniami do Destiny’s Child, zespołu swojej siostry, z którym wyruszyła w trasę koncertową w wieku 15 lat, gdzie zastąpiła po wypadku Kelly Rowland podczas występów scenicznych. Piosenkarka powraca też pamięcią do pisania tekstów, w których mogła wyrazić swoje emocje. Opowiada też o swoim albumie dotykającym politycznego i społecznego problemu dyskryminacji rasowej, co czyni jednak w sposób niezwykle stylowy i elegancki. Pewność siebie, wielobarwność brzmienia łącza się tu z melodyjnymi dźwiękami i kojącymi partiami fortepianowymi. W „A Seat at the Table” soul łączy się funkiem i r&b, a mocne bity przechodzą w pianino. Solange opowiedziała też o swoich doświadczeniach jako młodej mamy i wyruszaniu w trasy wraz ze swoim synkiem. Wspomina, jak zmuszona była spędzać w trasie z synem Julezem długie tygodnie, chociaż marzyła by osiąść z dzieckiem w jednym miejscu. Wspomina też małżeństwo ze starszym o 2 lata Daniel’em Smith’em, za którego wyszła mając 17 lat, lecz rozwiodła się po 3 latach. Z ich związku urodził się syn, Daniel Julez Judo Smith Junior.

Piosenkarka wystąpiła na okładce w obszernym, czerwonym stroju, który zestawiono z pasującymi kolorystycznie cieniami do powiek.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD