Były więzień debiutuje na New York Fashion Week


(fot. materiały prasowe)

Jeremy Meeks nazwany „najprzystojniejszym więźniem na świecie” wystąpił w pokazie Philippa Pleina. Był to pierwszy pokaz tego projektanta w USA.

O Jeremy Meeksie zrobiło się głośno trzy lata temu, kiedy do sieci trafiły jego zdjęcia z kartoteki policyjnej. Zatrzymany, został skazany na 27 miesięcy pozbawienia wolności za nielegalne posiadanie broni. Po opublikowaniu jego zdjęć w sieci cały Internet oszalał. Jeremy zyskał rzeszę fanek, które okrzyknęły go najprzystojniejszym więźniem na świecie.

Już w czasie odbywania kary Meeksem zainteresowały się agencje modeli. Pierwszy kontrakt podpisał jeszcze w więzieniu. Obecnie reprezentuje go londyńska agencja SUPA. Po podpisaniu kontraktu, Meeks dziękował bliskim za wsparcie i modlitwę.

Ta decyzja okazała się dobrą inwestycją. Kariera byłego więźnia nabiera tempa. Jeremy został sensacją trwającego właśnie nowojorskiego tygodnia mody. Zadebiutował w pokazie Philippa Pleina. Pochodzący z Niemiec projektant po raz pierwszy pokazał swoją kolekcję w USA. Pokaz odbył się Bibliotece Publicznej, a wybór byłego więźnia, jako modela zapewnił mu rozgłos na całym świecie. Pokaz przypominał koncert. Show rozpoczął raper Nas, zaś potem modele i modelki przechodzili się w takt muzyki The Kills.

Kolekcja Philippa Pleina to kolekcja typowo streetwearowa. Dominowała czerń, czerwień i biel. W asortymencie możemy dostrzec lateksowe puchówki, bomberki oraz T-shirty w połączeniu z kozakami za kolano.

Na widowni nie zabrakło celebrytów. W pierwszych rzędach mogliśmy zobaczyć Madonnę, Paris Hilton oraz siostrę Kim Kardashian – Kylie Jenner wraz z chłopakiem Tygą. Wsród gwiazd była również polska top blogerka – Maffashion.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD