Najmodniejsze futra w roku 2017


(fot. HarpersBazaar.pl)

Damskie futra są z pewnością  jednymi z najpiękniejszych i najbardziej kobiecych elementów garderoby, dlatego przyjrzymy się trendom, które będą królować w tej dziedzinie w 2017 roku.

Oprócz stylowego wyglądu futrzane płaszcze są też wielofunkcyjne, zapewniając między innymi doskonałą ochronę przed zimnem. Dodatkowo ujawniają wysmakowany gust i specyficzne cechy noszącej je kobiety. To właśnie dlatego projektanci tak chętnie sięgnęli po futra w tym roku.

Przede wszystkim największą popularnością będą się cieszyć klasyczne modele. Norka, lis srebrzysty, szop, kuna, ryś czy gronostaj będą najczęściej wykorzystywane do produkcji futer. Zwykle projektanci zdecydują się na długość do kolan, uważając ją za najbardziej elegancką. Na wybiegach mody pojawiały się też często futra w typie „oversize”. Wykonane są głównie z tańszych materiałów, jak futro owcze, kozie czy baranie. Te rodzaje futer maja wysoką odporność na zniszczenia i wydajność w okresie zimowym. W 2017 roku zmieniły się także kolorystyczne wariacje futer. Modne do tej pory naturalne kolory stały się zarezerwowane dla surowego, klasycznego i minimalistycznego wizerunku. Projektanci proponują stroje w żywych barwach, które na pewno rzucą się w oczy. Wyjątkowo modne będą połączenia zielono-niebieskiego i czerwono-brązowego. Kreatorzy chętnie sięgają też po akwamarynę, szmaragdowy, marsalę czy ceglasty. Jeśli preferujesz naturalne odcienie, możesz nabyć futra w różnych kolorystycznych kombinacjach takich, jak połączenie norki z lisem czy królika z wiewiórką.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD