TOP 5! Drogeryjne rozświetlacze


(fot. materiały prasowe)

Strobing, czyli rozświetlanie twarzy, dzięki temu nasza twarz wygląda młodziej, bardziej promiennie. Na rynku pojawiło się mnóstwo produktów tego typu, jednak który rozświetlacz wybrać by jego jakość i cena były zadowalające?

5. Wibo Diamond Illuminator
Dostępność: Rossman
Cena: 10 zl.
Pojemność: 3 g.
Rozświetlacz o neutralnym, szampańskim odcieniu, na skórze pozostawia błyszczącą tafle z drobnymi drobinkami. Rozświetlacz jest wydajny, jednak jego pojemność to jedynie 3 g. wiec nie wystarczy na długo. Jednak używanie go to czysta przyjemność, a pozostawiony efekt jest powalający.

4. Lovely, Gold Highlighter, rozświetlacz do twarzy o ciepłym odcieniu
Dostępność: Rossman
Cena : 10 zł.
Pojemność: 6 g.
Piękny rozświetlacz o ciepłym odcieniu, który stworzy na naszej skórze efekt tafli, z nie wielką ilością błyszczących drobinek brokatu. Zapewnia nam to dobra pigmentacja. Ten ciepły połysk utrzymuję się cały dzień. Produkt powala swoją wydajnością, jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy codziennego używania.

3. Bell Hypoallergenic, Face&Body Illuminating Power
Dostępność: Rossman
Cena: 15 zł.
Pojemność: 6 g.
Ten produkt jest bardzo delikatny dla skóry. Kolor jest bardzo jasny, praktycznie biały, bez drobinek, dzięki temu nawet niewielka ilość da pożądany efekt. Rozświetlacz ma też swoje inne zastosowanie, które nie często się zdarza przy tym kosmetyku, jeżeli w niewielkiej ilości rozprowadzimy go po całej twarzy uda się ją rozjaśnić i nadać świeżego, promiennego wyglądu. Produkt jest wydajny i naprawdę łatwy w aplikacji.

2. INGRID Cosmetics HD Beauty Innovation
Dostępność: Hebe
Cena: 18 zł.
Pojemność : 25 g,
Jeden z największych rozświetlaczy na rynku, 25 g. jest w stanie nam wystarczyć nawet na lata. Ma delikatnie różowy odcień, bardzo nietypowy, dlatego warto go mieć. Może nie da nam efektu lustra na skórze, ale sprawdzi się podczas codziennego i delikatnego makijażu. Trzeba przyznać, że niestety się trochę sypie dlatego najłatwiej jest aplikować go palcem.

1. My secret, Face iluminator power
Dostępność: Natura
Cena : 14 zł.
Pojemność: 7,5 g.
Można śmiało przyznać, że jest to najlepszy drogeryjny rozświetlacz. Możemy o nim usłyszeć wszędzie, mimo że marka nie jest dość znana. Ma ciepły, złotawy odcień, który sprawdzi się na każdego rodzaju skórze. Jest mocno napigmentowany co za tym idzie bardzo wydajny. Daje efekt pięknej złotej tafli bez drobinek. Nie kruszy się ani nie sypie, dlatego można nakładać go zarówno dłonią i pędzlem.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD