Dobry czas na gadżety erotyczne


(fot. pixabay.com)

Rynek akcesoriów erotycznych nieustannie się powiększa. Oferta coraz bardziej poszerza się o zabawki dla par. Znajdziemy wiele propozycji i porad od czego zacząć i jak to robić. Teraz trochę o tym kiedy wprowadzenie gadżetów do codziennych igraszek nie jest dobrym pomysłem.

Jeśli żyjemy w szczęśliwym związku, nasze życie intymne jest udane, a zabawki traktujemy jako ciekawostkę i urozmaicenie to świetnie. Pamiętajmy, że ta opinia musi być dzielona przez oboje partnerów.

Haczyk pojawia się wtedy, gdy seks jest nudny i nie zaspakaja którejś ze stron, a wibrator lub dildo mają go poprawić. Nie poprawią. Uprawianie miłości nazywa się tak nie bez powodu. W relacjach intymnych musimy kochać i zaspokajać siebie nawzajem. Miłość do plastiku raczej w tym nie pomoże.

W wybraniu odpowiedniego momentu na erotyczne zabawy pomogą 3 pytania. Odpowiedź na nie to tak lub nie. Ważne aby były szczere. Najłatwiejszym sposobem by uniknąć fałszywego wyniku jest zapisanie odpowiedzi na dwóch osobnych kartkach. Nie patrzymy na kartkę partnera.

1. Czy seks w związku jest dla ciebie wystarczająco często?
2. Czy czujesz się kochana/y i doceniana/y przez partnera/partnerkę ?
3. Czy seks z partnerem/partnerką daje ci satysfakcję i spełnienie?

Jeśli u któregokolwiek z was zdarzyła się odpowiedź nie to przed kupieniem gadżetu erotycznego naprawcie ten problem. W przeciwnym razie zabawka może spowodować spadek zadowolenia z życia intymnego i brak pewności siebie w łóżku u jednego lub obojga z was.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD