Gwiazdy na czerwonym dywanie podczas rozdania „Grammy”


(fot. public.fr)

Już za nami rozdanie nagród Grammy. Niekwestionowaną zwyciężczynią została Adele. Gwiazdy na czerwonym dywanie nie zaliczyły żadnej znaczącej wpadki modowej.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło Adele, Celine Dion, Beyonce i jej siostry Solange Knowles, Katy Perry, Carrie Underwood, Jennifer Lopez, Paris Jackson, Demi Lovato, Rihanny i wielu wielu innych. I jak zawsze ich kreacje robiły wrażenie. Katy Perry postawiła na błysk. Rihanna wróciła do swoich korzeni – prezentowała się jak prawdziwa barbadoska księżniczka. C

eline Dion zachwyciła doskonałą figurą.

Demi Lovato na tegorocznym rozdaniu nagród Grammy postanowiła zaszaleć ze stylizacją. Wybrała szydełkowaną suknię w stylu lat ’70 od Juliena Macdonaldsa, która niezbyt wiele pozostawiała wyobraźni. Spod plecionek było widać dosłownie wszystko, a uwagę przyciągały też odważne wycięcia na wysokości biustu i pleców. Gwiazda zapowiedziała, że chce zacząć częściej pokazywać się od „seksownej strony” i jak widać, bardzo poważnie do tego podeszła. Wrażenie robiły też imponujące dodatki. W tej roli pojawiły się złote sandałki od Giuseppe Zanotti i pasująca biżuteria od Davida Yurmana. Gwiazda wyglądała zachwycająco.

Celine Dion była prawdziwą gwiazdą czerwonego dywanu podczas tegorocznego rozdania nagród. Wszystko dzięki kreacji, w której śmiało widzielibyśmy królową seksownych stylizacji – Jennifer Lopez. Zielona suknia z głębokim rozcięciem projektu domu mody Zuhair Murad, robiła piorunujące wrażenie i sprawiła, że 48-letnia piosenkarka błyszczała jak nigdy dotąd. Dopełnieniem stylizacji była bogata biżuteria oraz zielone sandały Gucci. Efekt był niesamowity.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD