Bezgraniczna akceptacja


(fot. pixabay.com)

Mąż ciągle krytykuje twoje boczki? Znów usłyszałaś komentarz o tym, że nie dbasz o siebie? A może partner uważa, że wydajesz za dużo pieniędzy? Zamiast się obrażać lub ignorować sytuację, zastanów się dlaczego to robi.

Oczekiwania w stosunku do drugiej połówki zależą od płci. Już na etapie wyboru odpowiedniej osoby zwracamy uwagę na inne cechy. Wizję „tej idealnej” i „tego idealnego” raczej się jednak nie sprawdzają i we wspólnym życiu z biegiem czasu coraz wyraźniej zauważamy braki.

Nie ma winnego. Wasze oczekiwania powinny się wzajemnie spełniać, ale jeśli ty robisz mu wyrzuty o wyjścia z kumplami czy nie wyniesienie śmieci to on wyrazi swoje niezadowolenie twoim wyglądem, czy jakością życia intymnego w waszym związku. Są to różnice w myśleniu zależne od płci, macie inne potrzeby i ideały. Muszą być one nawzajem zaspokajane.

Jeśli więc twój mężczyzna krytykuje ciebie, ty przekornie zrób dla niego coś miłego. Tylko pamiętaj, że ma to być miłe dla niego, nie dla Ciebie. Pozwól mu wyjść z kolegami. Jeśli coś kolekcjonuje, a ostatnio nie było na to pieniędzy, kup kolejny okaz do jego kolekcji. Nie robiłaś ostatnio jego ulubionego dania? To już wiesz, co jutro będzie na obiad. Zrób coś miłego bez okazji, zostań na dłużej taka jaką cię pragnie, a zobaczysz, że przestanie dostrzegać twoje obfitsze kształty i nieumytą podłogę.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD