Pod lupą – mascara Bourjois Twist Up


(fot. materiały prasowe)

Odwieczny problem towarzyszący kobietom: pogrubiająca czy wydłużająca? Firma Kosmetyczna Bourjois wypuściła na rynek mascarę o innowacyjnym mechanizmie, który ma zapewnić idealny wygląd naszych rzęs. Oszczędzamy miejsce w kosmetyczne, czas i pieniądze, gdyż dwa kosmetyki zawarte są w jednym. Jednak  czy to faktycznie działa?

Mówi się, że gdy coś jest do wszystkiego, to zazwyczaj jest do niczego. Śmiało można to stwierdzić w przypadku tej maskary. Pozycja Twist 1 zapewnia wydłużenie rzęs i równomierną aplikację produktu. W pozycji Twist 2 szczoteczka zmienia swój kształt, staje się dłuższa, a jej włoski umiejscowione są nieco gęściej niż w poprzedniej. Mascara sama w sobie jest względnie dobra, lekko wydłuża, jeszcze lżej pogrubia rzęsy, nie pozostawia grudek, nie skleja rzęs. Jako zwyczajna mascara sprawdziłaby się świetnie. Jednak nie za to płacimy przesadzone 55 zł. Miał to być nowoczesny tusz, którym można manewrować wedle kaprysu. Jednak trudno jest zauważyć różnicę miedzy jedną a drugą pozycją.

Śmiało można powiedzieć o tym produkcie jako przereklamowany. Patrząc na co oferują nam drogerie, lepiej będzie pokusić się o kupno dwóch osobnych tuszy niż inwestować w mierną nowinkę.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD