Najlepsze pomysły na strój karnawałowy dla dziecka


(fot. materiały prasowe)

Karnawał wprawdzie dobiega końca, ale prawdopodobnie wiele naszych pociech wybierze się jeszcze na ostatnią przed postem zabawę. Poniżej prezentujemy pomysły na stroje karnawałowe, które cieszą się wśród dzieci największą popularnością. Wiele z nich stanowi klasykę, która powraca prawie co roku tak, jak niezwyciężony kostium pirata, inne są natomiast tegorocznymi hitami.

1. Kostium S.W.A.T. Prawie każdy chłopiec marzy, by stać się policjantem i stanąć na straży prawa i porządku. Kostium S.W.A.T. pomoże ucieleśnić to pragnienie, zmieniając dziecko w najfajniejszego gliniarza na świecie.

2. Gwiazda rock’a z lat 80. Efektowność i blask stylu lat 80. wciąż oczarowuje wiele dziewczynek. Nikt nie powinien przy tym dziwić się, gdy nasza pociecha chce się poczuć prawdziwą gwiazdą

3. Ninja. Działać zręcznie jak Ninja i bezszelestnie prześlizgiwać się przez mroki nocy to coś, o czym marzy wielu chłopców.

4. Wróżka. Małe dziewczynki czują się wspaniale, gdy wyobrażą sobie siebie w roli dobrej wróżki. Nie zapomnij o dokupieniu magicznej różdżki, która często nie jest dołączona do kostiumu.

5. Pirat. Kostiumy piratów są wciąż bardzo popularne wśród dzieci i nic nie wróży zmiany tego trendu.

6. Strażak. Wielu chłopców wyobraża sobie, jak w stroju strażaka walczy z płomieniami i ratuje ludzie życia. Dzięki takiemu kostiumowi ucieleśnienie tego marzenia nie będzie już dłużej problemem.

7. Syrenka. Niejedna dziewczynka chciałaby się poczuć podwodną księżniczką, stąd popularność stroju syrenki.

8. Mały Rycerz. Dzięki takiemu strojowi każdy chłopiec może poczuć się rycerzem, który ocala księżniczki przed smokami i innymi niebezpieczeństwami.

9. Słodka Pantera. Każda dziewczynka, która chce się poczuć dziką panterą, a jednocześnie słodkim, domowym kotkiem powinna pomyśleć o tym stroju.

10. Biedronka. Niezwykle uroczy kostium, który z pewnością nie zostanie niezauważony.

11. Kostiumy zwierzęce. Wszelkie małpki, kraby, żaby, króliczki, pszczółki, świnki, lewki, pawie, lwy i ośmiorniczki cieszą się popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych dzieci. Są przy tym najczęściej ciepłe i wygodne.

Na pewno wśród tych propozycji znajdzie się coś, co twoje dziecko pokocha. Warto jednak uruchomić własną kreatywność i sprawić, że nasza pociecha poczuje się wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD