Molly Goddard i jej cukierkowa kolekcja na London Fashion Week


(fot. gettyimages.com)

Goddard kontynuuje swoje dążenia z ubiegłych lat, by uczynić świat mody słodszym miejscem. Podczas London Fashion Week 2017 złożyła ona hołd nieskalanej dziewczęcości i wkraczaniu w dorosły świat.

W hołdzie uroczystym imprezom dla dorosłych, na które przychodziłyśmy jako dzieci w wybranych dla nas przez mamusie strojach, modelki w najlepszych, odświętnych ubraniach tłoczyły się wokół zastawionego stołu sącząc wino i siedząc wygodnie na szezlongu. Dziewczęta w uroczych i słodkich spódniczkach wyglądały jak puszyste napoleonki. Szeleszczące sukienki w kolorze żelowej pianki ozdobione ściegiem krzyżykowym, w połączeniu z błyszczącymi podkolanówkami i satynowymi baletkami, były jednymi z najsłodszych zapowiedzi na tegoroczny sezon.

Króciutkie spódniczki baletnicy, przyprószone cekinami sweterki, zwiewne, przezroczyste sukienki ułożone warstwami na spodnim T-shircie przywoływały stroje znane nam z dziecięcych przyjęć.

Pomimo, że ten baśniowy show pełen był błysku, różu i falbanek, nie był on skierowany wyłącznie do nastolatek i imprezowych dwudziestek. Z pewnością również starsze panie ubierając tak cudowne stroje poczują się jak prawdziwe księżniczki.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD