Szczęśliwe stopy to zdrowe stopy


(fot. materiały prasowe)

Esencją szczęścia jest pogoda ducha, umiejętność cieszenia się nawet najdrobniejszymi rzeczami, doceniania każdej chwili, bycie tu i teraz. Bez względu na to, co sprawia ci radość, czy jest to taniec, chodzenie po górach, czy może bieganie, do spełnienia prowadzą cię twoje stopy. Troszcząc się o nie przez cały rok, dbasz by przez 365 dni uśmiech nie schodził z twojej twarzy.

Zdrowe i zadbane stopy, czują się komfortowo każdego dnia, nic więc dziwnego, że mają wielki apetyt na nowe przygody. Wyjście do parku? Spacer w deszczu? Wspinanie się po drzewach? Bez względu na porę roku i pogodę są gotowe na nowe wyzwania!

Małe i większe radości
Czy może być coś przyjemniejszego od zabawy w kałuży? Podskoki, beztroskie rozchlapywanie wody są źródłem dziecięcej radości. A co sprawia, że dorosłe stopy są szczęśliwe? Wygoda, komfort, świeżość. Bez względu na wiek – duże znaczenie ma odpowiednio dobrane obuwie, ale ważniejsza jest pierwsza warstwa okrywająca stopy, czyli skarpetki. To dzięki nim można przemierzać długie dystanse bez ryzyka otarć czy odcisków.

Dotyk i komfort
Cały ciężar ciała skupia się na stopach, właśnie dlatego wymagają od nas szczególnej troski. Otulone skarpetą wykonaną z wysokiej jakości surowców, a zarazem przyjemną w dotyku, bez trudu przeprowadzą nas przez trudy nawet najbardziej intensywnego dnia.

– „Zaletą skarpet WOLA jest wysoka jakość surowców, jak i wyjątkowa miękkość w dotyku, która chroni stopy w każdym obuwiu. Wykonane są z popularnej bawełny czesankowej, powszechnie znanej ze swojej wytrzymałości, niezależnie od częstotliwości używania.” – wyjaśnia Karolina Kochańska, brand manager firmy Wola. Dodaje: „Zarówno zwolennicy ponadczasowej klasyki jak i osoby śledzące najnowsze trendy, znajdą w naszej ofercie coś dla siebie”.

Kolorowe szaleństwo
Psycholodzy dostrzegają zależność pomiędzy kolorami, którymi się otaczamy, a towarzyszącym nam nastrojem, stanem duszy i ciała. Ogólna zasada mówi o tym, iż kolory jasne, ciepłe nastrajają nas pozytywnie, zaś ciemne i chłodne barwy działają przygnębiająco i zniechęcająco.

Chcąc poprawić sobie nastrój lub ożywić klasyczną stylizację warto wybrać kolorowe skarpetki, lub postawić na te z oryginalnym wzorem. To sprawi, że za każdym razem gdy spojrzymy na nasze stopy – na naszej twarzy zagości uśmiech, a cały dzień upłynie nam w miłej atmosferze.

Firma Wola wytwarza wysokiej jakości skarpetki i rajstopy już od ponad 70 lat. Oferuje produkty dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Można je kupić w sklepie firmowym na terenie zakładu produkcyjnego w Zduńskiej Woli, w sieci drogerii Rossmann, supermarketach Auchan i Carrefour oraz Adesso (Textilmarket). Możliwe są także zakupy online za pośrednictwem sklepu internetowego www.wola.pl. Dziecięca kolekcja Woli cieszy się powodzeniem nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Od wielu lat produkty polskiej firmy eksportowane są m.in. do Włoch, Francji, Niemiec czy Szwecji. Więcej informacji: www.wola.pl.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD