Google stworzyło „najniebieściejsze” dżinsy na świecie


(fot. materiały prasowe)

Google ogłosiło, że we współpracy z jednym ze znanych, brytyjskich projektantów stworzyło naprawdę niebieskie dżinsy. Są one rezultatem prac urodzonego w Cambridge Christian’a Cowan’a i zostały zaprojektowane, by pasować do najnowszej edycji Smartphone’a Google Pixel „Really Blue”.

Zaledwie 22-letni absolwent Central St Martins zdążył już zaprojektować stroje dla takich gwiazd, jak: Lady Gaga, Ariana Grande czy Miley Cyrus. Mile zaskoczył on swą kolekcją podczas lutowego New York Fashion Week i zaskakuje po raz kolejny tworząc „naprawdę niebieskie spodnie”.

Dżinsy te mają jedną kieszeń zamiast zwyczajowych pięciu. Ma ona dokładny kształt i rozmiar Smartphone’a Google Pixel. Internetowy gigant uznał, że skoro wszystkie czynności wykonujemy na naszych telefonach, kieszenie na dodatkowe przedmioty nie są nam potrzebne. Telefony umożliwiają nam zdalną pracę, dokonywanie płatności, robienie zdjęć czy nawigację dlatego moda tak chętnie i często zbliża się z technologią.

Christian wspominał, że przeczesał dziesiątki farbiarni Nowego Jorku w poszukiwaniu odcienia spodni, który idealnie pasowałby do wspomnianego modelu telefonu. Takiego odcienia jednak nie znalazł, dlatego musiał wziąć sprawy w swoje ręce.

Każda z nas może stać się posiadaczką „najniebieściejszych” spodni kontaktując się bezpośrednio z projektantem, gdyż szyje on ubrania również na zamówienie. Jednak przy nich z pewnością twoje stare Wranglery nie będą już dłużej wyglądać na niebieskie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD