Gigi Hadid na pierwszej okładce Vogue Arabia


(fot. materiały prasowe)

22-letnia modelka nie zwalnia tempa. Do sklepu trafił właśnie pierwszy w historii magazyn Vogue Arabia, na którym pozuje w hidżabie.

Vogue Arabia to najnowsza edycja biblia mody. Jej redaktor naczelną została Deena Aljuhani Abdulaziz, nazywana arabską księżniczką mody. Od 2016 roku Vogue Arabia miało tylko wersję internetową, prowadzoną w dwóch językach: arabskim i angielskim. Jej papierowa wersja pojawiła się w sklepach 1 marca tego roku.

Gwiazdą pierwszej okładki została supermodelka – Gigi Hadid. Ten wybór nie jest przypadkowy. Gigi jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie, a jej ojciec – Mahomed Hadid pochodzi z Palestyny. Marcowy numer promują dwie czarno-białe okładki, na których Gigi pozuje w hidżabie haute couture projektu Brandona Maxwella. Autorem tych pięknych zdjęć oraz kolorowej sesji w środku jest duet Inez& Vonoodh. Makijaż wykonał Yadim Carranza, zaś za fryzurę odpowiadał Ward Stegerhoek.

„Ponieważ w połowie jestem Palestynką, obecność na pierwszej w historii okładce magazynu „Vogue Arabia” znaczy dla mnie bardzo wiele” – skomentowała modelka.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD