Obroża – naszyjnik na miarę naszych czasów


(fot. materiały prasowe)

Pokaz Donatelli Versace „Versus”, który odbył się w trakcie lutowego Fashion Week w Londynie, oraz towarzysząca mu atmosfera, z pewnością zapadnie w pamięć wielu pasjonatów mody. Zarówno Bella, jak i Gigi Hadid maszerowały dumnie niczym pantery po wybiegu oświetlonym światłami stroboskopu i przypominającym przestrzenie magazynowe.

Przybyli goście byli w klubowym nastroju – wystrzałowo ubrani i gotowi na świętowanie. Pojawiło wiele gwiazd, takich jak: Tinie Tempah, Natalie Massanet, Jourdan Dunn, Daisy Lowe czy Ellie Goulding. Gwiazdami wieczoru okazały się jednak opaski na szyję.

Podczas show pojawiły się prowokacyjnie rozcięte spódnice, zabójcze różowe żakiety typu „puffer coat”, obcisłe skóry, sznurowane buty o różnej długości. Ubrania te to jedne z najciekawszych tegorocznych propozycji marki, jednak prawdziwym faworytem pokazu były obroże na szyję. Jeżeli myślisz, że dodatek ten wyszedł z mody, jesteś w błędzie. Być może rzeczywiście w ostatnich czasach nie był on zbyt popularny, jednakże Versace przywraca go do łask. Są to jednak naszyjniki różniące się od powszechnie nam znanych. Na pokaźnych obrożach umieszczono pogrubionymi i wyraźnymi literami tytuł kolekcji, czyli właśnie „Versus”.  Podobny motyw elastycznych opasek z materiału użytych w charakterze obroży wykorzystała już marka Nike współpracując z FKA Twigs. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na dodatek od Versace, mimo wszystko jest on nadal w twoim zasięgu, gdyż prosty dodatek tego typu jesteś w stanie przygotować sama.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD