Paris Hilton znów szczęśliwie zakochana


(fot. materiały prasowe)

O Paris Hilton można powiedzieć, że nie ma szczęścia w miłości. Jednak jakiś czas temu pochwaliła się swoim nowym chłopakiem. Czy celebrytka wreszcie się ustatkuje?

Choć w jej życiu pojawiało się wielu przystojnych mężczyzn, to związki kończyły się dosyć szybko.

Milionerka zaczęła spotykać się z gwiazdą serialu „The Leftovers” Chrisem Zylka. Ukochany Paris ma polskie korzenie. Jego matka jest w połowie Polką i w połowie Czeszką. Miejmy nadzieję, że dla 36-latki to będzie udany związek.

————————————————————————————————————————

Jej pradziadek Conrad Hilton założył sieć hoteli Hilton, co zapoczątkowało powstanie rodzinnej fortuny. Jest córką Richarda Hiltona i aktorki Kathy Richards oraz siostrzenicą aktorek Kim Richards i Kyle Richards.

Po ukończeniu nauki w szkole średniej zaczęła dążyć do sławy poprzez poznanie takich projektantów, jak m.in. Tommy Hilfiger czy Marc. Pojawiła się w magazynach „GQ”, „Vanity Fair” i „FHM”. Spróbowała swoich sił w biznesie, zakładając agencję modelek oraz przedsiębiorstwo produkujące kosmetyki, ale interesy się nie powiodły.

W tym samym czasie zaczęła pojawiać się w filmach. Zadebiutowała w 1991 roku w komedii romantycznej „Wishman” trzecioplanową rolą dziewczynki na plaży. Jej drugim filmem był „Sweetie Pie”. Zagrała też samą siebie w filmie pt. „Zoolander”, a także w filmie „Nine Lives”. W 2003 roku zadebiutowała w reality show pt. „The Simple Life” ze swoją przyjaciółką Nicole Richie. Po sukcesie pierwszego reality show powstawały kolejne edycje tego samego programu, w których występowała dalej z Nicole. Dopiero w 2005 r. dostała większą rolę w horrorze „Dom woskowych ciał”. Za rolę w tym filmie dostała „Złotą Malinę” w kategorii „Najgorsza aktorka drugoplanowa”. Jej rola spodobała się natomiast amerykańskim nastolatkom, do których był adresowany ten film, co zaowocowało nominacją do „MTV Movie Awards” w kategorii „Najlepsza przerażona rola”. W 2009 roku ponownie otrzymała Złotą Malinę.

Paris Hilton rozwijała także karierę muzyczną. Nagrała kilka singli, w tym m.in. „Don’t Touch It”, „Turn It Up” i „Caught Up in the Rapture”. W lecie roku 2006 ukazał się jej debiutancki album pod tytułem „Paris”, który promowany był m.in. przez singiel „Stars Are Blind”.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD