Modne emotikony Chanel


(fot. materiały prasowe)

Karl Lagerfeld uwielbia nowinki technologiczne. Z początkiem miesiąca zabrał nas na pełną technologii „Planetę Chanel”, gdzie oglądaliśmy najnowszą kolekcję francuskiego domu mody. Projektant nie zwalnia tempa. Najnowszą gamę pomadek Rouge Coco Gloss promuje za pomocą…. emotikon.

Żyjemy w dobie Internetu. Najwięcej wolnego czasu spędzamy w sieci lajkując zdjęcia na Instagramie lub Pintereście. Tradycyjne listy zastąpiła korespondencja na Messengerze. Wiele słów zastąpiono obrazami. Wiedzą o tym ludzie biznesu, którzy na rynek wypuszczają własne aplikacje z emotikonami. Wśród nich znajduje się klan Kardashianek. W Kimoji (bo tak nazywa się aplikacja) znajdziemy m.in.: obrazki obszernej pupy lub zapłakaną Kim Kardashian-West.

Po brylujących w sieci aplikacjach celebrytów, przyszedł czas na najmodniejsze emotikony, których twórcami są projektanci. Modowe emotikony wypuściło już m.in: Versace, Comme des Garcons oraz Chanel. Karl Lagerfeld, znany z zamiłowania do świata Internetu, w ten sposób promuje najnowszą gamę pomadek Rouge Coco Gloss. Wśród obrazków Chanel znajdziemy m.in.: torty, cukierki i gwiazdki. Oczywiście, nie zabrakło emotikon w kształcie pomadek. Wszystko w pastelowych, różowych kolorach oznaczone logiem marki.

Emotikony francuskiego domu mody można bezpłatnie pobrać w App Store. W wyszukiwarce wystarczy wpisać hasło „Chanel”. Nasza redakcja już ściąga. A wy ?

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD