Victoria Beckham projektuje dla znanej sieciówki


jb 300x169 Victoria Beckham projektuje dla znanej sieciówki

(fot. materiały prasowe)

Dla wielbicieli stylu Victorii Beckham mamy dobrą wiadomość. Projektantka stworzy kolekcję dla popularnej sieci sklepów Target. Kolekcja swoją premierę będzie miała w kwietniu.

Styl Victorii uległ ogromnej przemianie. Na początku kariery oglądaliśmy ją w kusych, kiczowatych strojach. Po odejściu z zespołu Spice Girls jej kreacje nabrały szyku i elegancji. Była Spicetka rozpoczęła karierę projektantki. Obecnie, marka Victorii Beckham zaliczana jest do tych najlepszych, co poskutkowało odznaczeniem od samej królowej Elżbiety II.

W zeszłym sezonie Victoria rozpoczęła współpracę z kosmetyczną marką Estee Lauder, dla której zaprojektowała kolekcję kosmetyków, inspirowanych metropoliami. Współpraca z inną marką najwyraźniej spodobała się projektantce. Do sieci trafiła właśnie wiadomość, że Victoria podejmuje współprace ze znaną amerykańską sieciówką Target. Oprócz ubrań dla dorosłych znajdziemy w sieciówce, również ubranka dla dzieci. Kolekcja trafi do sklepów z początkiem kwietnia. Pierwsze efekty kolekcji możemy zobaczyć w najnowszej sesji dla magazynu „InStyle”, gdzie projektantka pozuje z gromadką dzieci. Ze zdjęć można wywnioskować, że kolekcja inspirowana jest wygodną elegancją. Widzimy koszule w paski, krótkie spodenki i przezroczyste bluzki. Dziecięce projekty są jasne i wygodne. Małe dziewczynki pozują w uroczych sukienkach, w kształcie litery A.

Polki, które uwielbiają projekty Beckham będą mogły je kupić przez internetową platformę Net-a-Porter.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD