Victoria Beckham projektuje dla znanej sieciówki


(fot. materiały prasowe)

Dla wielbicieli stylu Victorii Beckham mamy dobrą wiadomość. Projektantka stworzy kolekcję dla popularnej sieci sklepów Target. Kolekcja swoją premierę będzie miała w kwietniu.

Styl Victorii uległ ogromnej przemianie. Na początku kariery oglądaliśmy ją w kusych, kiczowatych strojach. Po odejściu z zespołu Spice Girls jej kreacje nabrały szyku i elegancji. Była Spicetka rozpoczęła karierę projektantki. Obecnie, marka Victorii Beckham zaliczana jest do tych najlepszych, co poskutkowało odznaczeniem od samej królowej Elżbiety II.

W zeszłym sezonie Victoria rozpoczęła współpracę z kosmetyczną marką Estee Lauder, dla której zaprojektowała kolekcję kosmetyków, inspirowanych metropoliami. Współpraca z inną marką najwyraźniej spodobała się projektantce. Do sieci trafiła właśnie wiadomość, że Victoria podejmuje współprace ze znaną amerykańską sieciówką Target. Oprócz ubrań dla dorosłych znajdziemy w sieciówce, również ubranka dla dzieci. Kolekcja trafi do sklepów z początkiem kwietnia. Pierwsze efekty kolekcji możemy zobaczyć w najnowszej sesji dla magazynu „InStyle”, gdzie projektantka pozuje z gromadką dzieci. Ze zdjęć można wywnioskować, że kolekcja inspirowana jest wygodną elegancją. Widzimy koszule w paski, krótkie spodenki i przezroczyste bluzki. Dziecięce projekty są jasne i wygodne. Małe dziewczynki pozują w uroczych sukienkach, w kształcie litery A.

Polki, które uwielbiają projekty Beckham będą mogły je kupić przez internetową platformę Net-a-Porter.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD