Jenifer Lopez sprzedała swoją posiadłość


(fot. materiały prasowe)

Celebryci mają bzika na punkcie drogich willi, nic dziwnego, że często je zmieniają. Sam fakt, że dana posiadłość należy do celebryty, zazwyczaj znacznie podnosi jej wartość.

Jennifer Lopez mierzącą ponad 1,5 tysiąca metrów kwadratowych posiadłość kupiła w 2010 roku za niewiele ponad 8 milionów dolarów. Dom, znajdujący się na chronionym osiedlu Hidden Hills pod Los Angeles, składa się z „części mieszkalnej” i „centrum rozrywki”, w skład którego wchodzi sala kinowa, profesjonalne studio nagraniowe i sala treningowa.

Właściwa część posiadłości to z kolei dziewięć sypialni, 13 łazienek i dwie pełnowymiarowe garderoby. Lopez, która może pochwalić się też rezydencją w Bel Air, apartamentem w Nowym Jorku i domem letniskowym w Hamptons, kalifornijską nieruchomość wystawiła na sprzedaż ponad dwa lata temu za 17,5 miliona dolarów. Gigantyczny dom ostatecznie udało jej się sprzedać kilka dni temu za 7,5 miliona dolarów mniej.

Zagraniczne media donoszą, że gwiazda od jakiegoś czasu spotyka się z amerykańskim baseballistą dominikańskiego pochodzenia – Alexem Rodriguezem. Para na razie nie afiszuje się z uczuciem, ale Lopez zdecydowała się już na ważny krok – wspólne zdjęcie na Instastory.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD