Niewidoczne rajtuzy dla każdej z pań


(fot. materiały prasowe)

Jest coś, co zniechęca wiele pań do noszenia cielistych rajtuz. Unikamy ich, ponieważ łatwo się prują, nigdy do końca nie odpowiadają naszemu rzeczywistemu odcieniowi skóry, a do tego nogi wyglądają w nich na świecące i plastikowe. Opalone rajtuzy wydają się natomiast zarezerwowane dla tancerzy i celebrytów.

Marka pończosznicza Heist wyszła naprzeciw oczekiwaniom, jakie ma wiele pań względem cielistych rajtuz. Wiedzą oni doskonale, że ta część garderoby odgrywa niezwykle istotną rolę w biurze czy na przyjęciu i może znacząco wpływać na nasz ogólny wizerunek.

Heist to założona w Londynie firma, która za swój cel przyjęła odkrycie rajtuz na nowo. Pracując z 67 paniami przez 12 miesięcy stworzyła 196 próbek i zmodernizowała całą technologię produkcji, od stosowanej przędzy po strukturę talii w rajstopach. W przypadku projektów Heist super obcisły i ograniczający swobodę ruchów pas należy do przeszłości. Nowe produkty marki Heist są lekkie, naturalne i nie sprawiają wrażenia, że zamiast nóg mamy wykonane z włókna oktanowego protezy.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD