Niezwykłe akcesorium, które każdy chce mieć


(fot. materiały prasowe)

Dwie ikony stylu ulicznego, Gilda Ambrosio i Giorgia Tordini, utworzyły swoją markę „Attico” niespełna rok temu, a już jest ona jedną z najbardziej pożądanych w świecie mody. Sekretem natychmiastowego sukcesu firmy był niezwykły instynkt dziewczyn dotyczący tego, co może wywołać poruszenie w świecie mody. Ze względu na fakt, iż były one chętnie fotografowanymi postaciami, ich styl wkrótce znacznie się rozprzestrzenił.

Dziewczyny nie obawiały się postawić wszystkiego na jedną kartę i w tym sezonie zaproponowały ciekawy dodatek. Chodzi o wykonane z czarnej skóry obręcze-kajdanki noszone powyżej kostek, które dodatkowo posiadają klamry. Choć brzmi to jak coś koszmarnie niewygodnego, czego większość z nas chciałaby się pozbyć, nawet cena 165 funtów nie zniechęciła wielu pań, które błyskawicznie wykupiły dodatek z Net-a-Porter czy MyTheresa.

Gilda i Giorgia same nosiły dodatek do klapek lub szpilek, zarówno na jednej, jak i obu łydkach. Jak zatem pokazują dziewczyny, moda wcale nie musi być praktyczna.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD