Cracow Fashion Week 2017


(fot. materiały prasowe)

Zapowiada się bardzo modny weekend. Już w tę sobotę startuje Cracow Fashion Week. Zobacz, jakie modowe atrakcje czekają na ciebie w Krakowie.

Cracow Fashion Week to coroczne wydarzenie organizowane przez krakowską Szkołę Artystycznego Projektowania SAPU. Impreza będzie trwała w dniach 18-26 marca, a jej głównym celem jest promowanie polskiej mody i młodych projektantów.

Tegoroczny Cracow Fashion Week odbywa się pod hasłem „fashion&ecology”. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę młodych projektantów, przyszłych studentów oraz gości na ekologię i ochronę środowiska. Imprezie towarzyszą dyplomowe pokazy mody studentów SAPU, na których czeka specjalny konkurs – Cracow Fashion Awards. W konkursie zasiądą znani polscy projektanci duetu MMC czyli Ilona Majer i Rafał Michalak. Oprócz polskich projektantów zobaczymy również pokazy projektantów z innych krajów m.in.: z Ukrainy, Hiszpanii czy Szwecji.

Uczestnicy wydarzenia mogą brać udział w wykładach o modzie, pokazach filmowych, warsztatach makijażu oraz wystawach fotografii. Nie obędzie się także bez paneli dyskusyjnych, na których będzie można porozmawiać z projektantami, dziennikarzami lub z członkami PETA. Muzycznym akcentem jest recital Mateusza Ziółko.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD