Pokaz Victoria’s Secret w Chinach?


(fot. materiały prasowe)

Vitoria’s Secret to jedna z najpopularniejszych marek bieliźnianych. Na pokazy tej marki czeka cały świat mody. Aniołki VS paradowały już na wybiegu w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu. Gdzie odbędzie się tegoroczna prezentacja?

Do sieci trafiły właśnie spekulacje, że amerykańska marka bieliźniarska, swój kolejny pokaz zorganizuje w Szanghaju. Świadczą o tym zdjęcia zamieszczone na Instagramie. Markę Victoria’s Secret w Chinach promują Aniołki: Josephine Skriver, Alessandra Ambrosio, Sui He oraz Ming Xi. Modelki otworzyły tam pierwszy sklep z bielizną. Do tej pory w butikach VS można było kupić tylko akcesoria i kosmetyki.

Póki, co gigant bieliźniany nie potwierdził, że to właśnie Szanghaj będzie miejscem, gdzie odbędzie się pokaz. W świecie mody pojawiły się pogłoski, że marka chce w ten sposób załagodzić skandal z 2016 roku. Po tamtejszym pokazie, marka została oskarżona o wykorzystywanie kultury chińskiej. Chodziło tu o chińskiego smoka, zamieszczonego na kostiumie Elsy Hosk. Osoby z branży zarzucają też Victoria’s Secret, że dyskryminuje modelki pochodzenia chińskiego. Na wybiegu marki pojawiły się dopiero w 2009 roku, a obecnie tylko 4 z 54 modelek pochodzi z Chin.

Mamy nadzieję, że wszystkie spekulacje okażą się prawdą. Z niecierpliwością czekamy na listę modelek oraz gwiazd, które wystąpią na tegorocznym pokazie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD