Specjalistyczna, codzienna i kompleksowa pielęgnacja twojej skóry


(fot. materiały prasowe)

Seria dermokosmetyków Cetaphil® to specjalistyczne produkty rekomendowane przez dermatologów na całym świecie do pielęgnacji nawet najbardziej wymagającej skóry.

Stworzone z myślą o osobach borykających się z problemem łuszczycy, skóry bardzo suchej, atopowej, trądzikowej oraz poddawanej zabiegom dermatologicznym, idealnie sprawdzają się także wtedy, gdy cery nie dotyka żaden konkretny problem, ale zwyczajnie zależy nam na tym, aby była ona idealnie nawilżona, zadbana i zdrowa.

Cena: 85 g – 38 zł 

Cethaphil® Da Ultra Krem intensywnie nawilżający to specjalistyczny dermokosmetyk intensywnie nawilżający oraz uzupełniający brakujące w skórze lipidy. Jego 24-godzinne działanie nawilżające zostało udowodnione badaniami klinicznymi. Krem nie zawiera substancji zapachowych, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji nawet najdelikatniejszej skóry. Lekka konsystencja sprawia, że preparat bardzo łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.

Zawiera unikalny kompleks ERC5 – pięć kluczowych składników, które zapewniają skórze ochronę i prawidłowe nawilżenie:

1. PCA – to składnik, który występuje naturalnie w skórze i wchodzi w skład tzw. Naturalnego Czynnika Nawilżającego. Jego rola polega na wiązaniu cząsteczek wody i utrzymywaniu stałego poziomu nawilżenia skóry.
2. Masło Shea oraz 3. olej z orzechów makadamia uzupełniają lipidy, zmiękczają skórę i łagodzą podrażnienia.
4. Pantenol – łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka.
5. Silikony – chronią naturalny płaszcz lipidowy.

Sposób stosowania:
Wystarczy nanieść cienką warstwę Cetaphil® DA Ultra raz dziennie lub tak często jak to konieczne.

Cetaphil® DA Ultra Krem intensywnie nawilżający został już wielokrotnie nagrodzony przez specjalistów dermatologów oraz doceniony przez Klientów:
– Perła Dermatologii Estetycznej 2010, 2012, 2013
– Laur Konsumenta Odkrycie 2011, 2014

Dermokosmetyki Cetaphil® stworzone do specjalistycznej pielęgnacji skóry, dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD