Sposób na zdrowe włosy, skórę i paznokcie


(fot. materiały prasowe)

Skrzypolen z kwasem hialuronowym to połączenie 8 aktywnych składników. Ekstrakt ze skrzypu polnego, mielone nasiona lnu, biotyna, cynk oraz aminokwasy siarkowe (L-cysteina, L-metionina, tauryna) zostały wzbogacone o kwas hialuronowy który pełni istotną funkcję w skórze. 

Składniki aktywne:
– Skrzyp polny sprzyja utrzymaniu włosów, skóry i paznokci w dobrej kondycji.

– Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego.

– Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie oraz pomaga w prawidłowej syntezie DNA i białka. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A, kwasów tłuszczowych, węglowodanów i makroskładników odżywczych. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Aminokwasy siarkowe stanowią podstawowy składnik keratyny, która jest naturalnym białkiem występującym w skórze, włosach i paznokciach.

Kwas hialuronowy to polisacharyd, którego około połowa puli zdeponowana jest w skórze, gdzie łączy on włókna kolagenowe i elastynowe skóry właściwej. Dzięki swojej budowie posiada właściwości wiązania dużych ilości wody.

Zalecane spożycie i zastosowanie:
Dorośli 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Skrzypolen z kwasem hialuronowym polecany jest osobom dorosłym w celu wspomagania zachowania zdrowego stanu skóry, włosów i paznokci.

CENA: 25zł (48 kapsułek)

Pamiętajmy że, utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Preparaty firmy Oleofarm dostępne są w aptekach, sklepach zielarskich oraz ze zdrową żywnością na terenie całego kraju, a także na stronie firmowego sklepu internetowego www.oleofarm24.pl

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD