Hit sezonu, czyli róż w kolorze gumy balonowej


(fot. materiały prasowe)

Dla wielu z nas róż jest kolorem utożsamianym z nostalgią i romantycznością. Mimo tego, liczne odcienie różu w kolorze fuksji, gumy balonowej czy przykurzonego różowego cieszą się popularnością na wybiegu i poza nim. Jednak w tym sezonie zastosowanie wspomnianej barwy jest sprzeczne z tradycyjnymi zasadami użycia.

Zapomnijmy o mdlących, cukrowo słodkich odcieniach różu, kolorach migdałów w polewie cukrowej czy przypudrowanym landrynkowym. Obecnie wybiegi zostały zdominowane przez jaskrawe odcienie fuksji, truskawki czy gumy do żucia. Bez wątpienia intensywny róż to kolor, który powinnaś uwzględnić w swojej garderobie. Nawet Topshop w tegorocznej ofercie proponuje różowe sukienki typu „power dressing”, krótkie spódniczki, bluzy i pikowane płaszcze w odcieniach różu. Również Balenciaga uwodzi nas różowym „total lookiem”, gdzie róż od szyi aż po kolana zestawiono z fioletowym spandeksem. Również Valentino sięgnął po te opcję wykorzystując na przykład arbuzowy róż w sukienko-pelerynach.

Róż to z pewnością hit tego sezonu. Jeżeli kojarzył ci się wyłącznie z lalką Barbie i słodkimi sukienkami, pora zmienić swoje nastawienie i spośród wielu dostępnych opcji dobrać kolor, w którym poczujesz się najlepiej.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD