Najlepsze dziecięce zegarki na rękę w 2017


(fot. materiały prasowe)

Jednym z najlepszych i najpraktyczniejszych prezentów, jaki rodzic może podarować dziecku jest zegarek na rękę. Będzie on szczególnie niezapomnianym podarunkiem, jeżeli zostanie ozdobiony ulubionymi bohaterami bajkowymi dziecka czy będzie posiadać odpowiedni kolor. Oprócz umiejętności odczytania czasu, dziecko zyska okazję nauczenia się samodyscypliny i zarządzania czasem. Przedstawiamy poniżej kilka zegarków zaprojektowanych z myślą o dzieciach, które najmłodsi z pewnością pokochają.

Jeżeli szukasz czegoś niezbyt drogiego, a przy tym sportowego, funkcjonalnego i ultranowoczesnego, pomyśl o zakupie zegarka Electronic Sports Watch for Boys by Timsty, przygotowanego z myślą o chłopcach. Posiada on także wiele interesujących funkcji jak: alarm czy zmieniający kolor wyświetlacz. Posiada japoński, kwarcowy mechanizm, solidną, wykonaną ze stali nierdzewnej tylną osłonę, pasek wykonany z wysokiej jakość poliuretanu oraz żywotność baterii około 3 lat. Jednak chłopcom powinna się spodobać przede wszystkim jego zdolność do zanurzenia pod wodę na 50 metrów. Nie jest to wprawdzie zegarek dla nurków, ale z pewnością spodoba się aktywnym, lubiącym wodę nastolatkom.

Jeżeli twoje dziecko lubi pływać, dobrym wyborem będzie też zegarek Swimming LED Digital Sports Watch by AZLAND. Jest on leciutki, a jego koperta ma zalewie 35 milimetrów, co nie będzie stwarzać oporu podczas pływania. Jest on wodoodporny do 30 metrów, jednak twoje dziecko nie będzie mogło używać przycisków zegarka, aż do wynurzenia. Ponadto, gdy nasze dziecko planuje brać kąpiel w zegarku, powinno uważać, aby temperatura wody nie przekroczyła 30 stopni Celsjusza.

Jeśli wolisz coś bardziej klasycznego, zdecyduj się na analogowy zegarek My First Outdoors Watch marki Timex Kids. Posiada on łatwo przystosowujący się do nadgarstka pasek wykonany z tkaniny, powszechnie określanej jako rzep (velcro). Nadaje się on również do prania. Analogowy wyświetlacz chroniony jest przez szkło mineralne, utrzymywane przez wysoce wytrzymałą, metalowa obudowę. Można z nim zanurkować nawet na głębokość 30 metrów, jednak nie rekomenduje się przebywania z nim w wodzie przez dłuższy czas.

Jeżeli jesteś matką dziewczynki, która ma swoim pokoju liczne gadżety z Krainy lodu, z pewnością polubi zegarek FZN3598 Frozen Anna and Elsa Digital Watch by Disney Kids. Posiada on idealny dla dziewczynek, różowy pasek ze wzorami płatków śniegu. Koperta jest fioletowawo-niebieska z motywem księżniczki Anny i Elsy na tarczy zegarka. Pamiętajmy jednak, że jest to zegarek cyfrowy, więc nasze dzieci nie nauczą się z niego jak poprawnie odczytywać godziny. Nie jest on również wodoodporny, więc należy się  nim ostrożnie obchodzić w bliskości wody.

Inną, ciekawą propozycją dla dziewczynek będzie przeznaczony od lat dwóch zegarek SK1144A Kids’ Novelty Cute Flower Shape Digital Watch by OLA-SKMEI. Przyjazna dla środowiska obudowa tego cyfrowego zegarka, wykonanego z tworzywa ABS, ma kształt płatków kwiatowych, delikatnie rozchodzących się na zewnątrz. Różowy pasek jest natomiast wykonany z wysokiej jakości poliuretanu. Posiada on także różową, uroczą klamerkę w kształcie kwiatu.

Jeżeli chcesz dać dziecku naprawdę wyjątkowy zegarek podaruj mu LEGO’s Kids’ Star Wars Plastic Watch. Choć wygląda on jak wykonany z klocków Lego, to tylko złudzenie, choć rzeczywiście wykonano go z plastiku. Jest to jednak plastik najwyższej jakości. Zegarek sprzedawany jest w zestawie z wymienialnymi, wielokolorowymi ramami szkiełka oraz ogniwami, co pozwoli dziecku na stworzenie własnego, spersonalizowanego zegarka. Pozwala to dziecku przerobić zegarek zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, a ponadto nie jest to zegarek cyfrowy, co ułatwi naukę odczytywania godzin.

Mamy nadzieję, że wielu rodziców znajdzie coś dla siebie i swojego dziecka, w zależności, co stanowi dla Państwa główny priorytet. Nauczenie dziecka umiejętności zarządzania czasem, wyjątkowy charakter zegarka, wytrzymałość, która pozwoli mu przetrwać dziecięce harce,  a może jego wodoodporne właściwości? Mamy nadzieję, że powyższa lista ułatwi wybór każdemu z rodziców.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD