„Poczuj, jak pachnie czystość”. Nowość od Morning Fresh – proszki do prania oraz płyny do płukania tkanin


(fot. materiały prasowe)

Morning Fresh to marka nr 1 w Polsce w kategorii skoncentrowanych płynów do ręcznego mycia naczyń. Teraz, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów, marka poszerza swoje portfolio o zupełnie nowe kategorie – proszki do prania i płyny do płukania tkanin! Już od kwietnia w sprzedaży dostępne będą dwa warianty zapachowe proszku do prania: Water Lily & Jasmine oraz Mandarin & Lemon Blossom, a także dwa warianty płynu do płukania tkanin: Jasmine & Lime Blossom oraz Mandarin & Peach Blossom.

Morning Fresh zdobył już tytuł lidera na rynku skoncentrowanych płynów do mycia naczyń. Teraz, uwzględniając potrzeby kolejnych grup konsumentów, a także obserwując trendy rynkowe, marka przedstawia nowości: proszki do prania oraz płyny do płukania tkanin. Nowe produkty, dzięki połączeniu wyjątkowych nut zapachowych, nadadzą ubraniom przyjemnie owocowy i delikatnie kwiatowy zapach, który nie tylko pozostanie na nich na długo, ale również wypełni świeżością cały dom. Skoncentrowana formuła sprawia, że zarówno proszki, jak i płyny są niezwykle wydajne. Poręczne opakowanie proszku o pojemności 867 g wystarcza nawet na 13 prań! Wszystkie dostępne na polskim rynku warianty produkowane są w Wielkiej Brytanii.

Proszki do prania
Proszki Morning Fresh wyróżnia nowoczesna receptura zawierająca skuteczne detergenty oraz system zapobiegający ponownemu osadzaniu się zabrudzeń na tkaninach. Dzięki temu ubrania stają się nieskazitelnie czyste i są dodatkowo chronione podczas prania. Zawarty w proszkach aktywny tlen pomoże uporać się z plamami po kawie, herbacie czy owocach. Uniwersalna formuła sprawia, że jeden proszek doskonale nadaje się do prania kolorowego oraz białego. Zawarty w niej rozjaśniacz optyczny zadba o biel tkanin w każdym praniu oraz sprawi, że kolory dłużej zachowają swoją intensywność.

Nowe produkty występują w dwóch wariantach, które charakteryzują niecodzienne kompozycje zapachowe:

Water Lily & Jasmine – wyjątkowe połączenie aromatu delikatnej lili wodnej oraz nuty zmysłowego jaśminu nada ubraniom świeży, kwiatowy zapach.

Mandarin & Lemon Blossom – aromatyczna mandarynka oraz kwiat cytryny sprawią, że tkaniny po praniu będą pachnieć orzeźwiającymi cytrusami.

Płyny do płukania
Płyny do płukania tkanin Morning Fresh chronią i wygładzają włókna materiałów sprawiając, że ubrania są bardziej miękkie i elastyczne. Wpływa to nie tylko na komfort noszenia, ale również znacząco ułatwia prasowanie. Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe nadają tkaninom świeży i przyjemny zapach, który utrzymuje się na ubraniach jeszcze długo po praniu.

Jasmine & Lime Blossom – niecodzienne połączenie hipnotyzującego jaśminu ze słodkim kwiatem limonki nada tkaninom świeży, pobudzający zapach.

Mandarin & Peach Blossom – po użyciu tego produktu ubrania będą pachniały jak letni ogród: soczystym kwiatem brzoskwini i świeżym aromatem mandarynki.

Rekomendowana przez producenta cena detaliczna proszków to 9,99 zł, a płynów – 7,99 zł.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD