Luksja Hypoallergenic – idealna odpowiedź na potrzeby skóry wrażliwej


(fot. materiały prasowe)

Skóra wrażliwa i alergiczna niemal codziennie narażona jest na szkodliwe czynniki osłabiające jej kondycję. Stres, nieodpowiednia dieta ale również czynniki atmosferyczne oraz alergeny, zwłaszcza wiosną, wystawiają ją na ciężką próbę. Jak chronić wrażliwą skórę, gdy za oknem przyroda budzi się do życia?

Ważny jest dobór właściwego kosmetyku, który pielęgnowałby jednocześnie skórę twarzy, dłoni i ciała już podczas mycia. W tej roli doskonale sprawdzą się łagodne mydła hypoalergiczne Luksja Hypoallergenic.

Wiosna kojarzy nam się z długimi spacerami i łapaniem pierwszych promieni słońca. Dla alergików oraz osób o szczególnie wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze, ten czas skutkuje często przykrymi dolegliwościami, będącymi wynikiem ekspozycji na wiatr, słońce i wszechobecne alergeny. Jak chronić wyjątkowo delikatną skórę przed zewnętrznymi czynnikami osłabiającymi jej kondycję? Przede wszystkim, zapewniając jej specjalnie dobraną pielęgnację, która pomoże zadbać o jej zdrowy wygląd oraz o odpowiedni poziom nawilżenia. Luksja Hypoallergenic to delikatny kosmetyk myjący, który spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających, pielęgnując skórę twarzy, dłoni oraz ciała. Dzięki formule 3w1, trzy różne preparaty z naszej półki łazienkowej możemy zastąpić jednym.

W linii Luksja Hypoallergenic znajdują się dwa warianty mydeł w płynie:

Wariant „Witamina E i Gliceryna” – mydło w płynie przeznaczone do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dłoni, twarzy i ciała. Produkt delikatnie myje i pielęgnuje skórę skłonną do alergii. Łagodna formuła mydła posiada neutralne pH dla skóry. Starannie dobrane składniki — Gliceryna i Witamina E sprawiają, że po umyciu skóra jest miękka i odpowiednio nawilżona. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Wariant „Aloes i Gliceryna” to mydło w płynie przeznaczone do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dłoni, twarzy i ciała. Łagodna formuła produktu posiada pH neutralne dla skóry. Gliceryna i aloes, znane ze swoich właściwości nawilżających, dbają o odpowiedni poziom nawilżenia i działają łagodząco, utrzymując skórę gładką w dotyku. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Hypoalergiczne mydła w płynie Luksja pozostawiają skórę gładką, miękką i przyjemną w dotyku. Łagodne produkty myjące zawierają specjalnie przygotowane kompozycje zapachowe, bez alergenów, dobrane z myślą o wrażliwej skórze wszystkich członków rodziny, która zwłaszcza teraz, wiosną, potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna mydła w płynie w opakowaniu z pompką: 5,99 PLN/450 ml

Dostępne również w opakowaniach uzupełniających, których sugerowana przez producenta cena detaliczna to: 4,99 PLN/400 ml

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD