Barwy lata w drogeriach Natura


(fot. materiały prasowe)

Szafy kosmetyczne marek Sensique i My Secret wzbogaciły się o letnie nowości. Na półkach drogerii Natura pojawiły się nowe kolory trwałych pomadek w płynie oraz lakierów do paznokci ze świetlistymi mikrodrobinkami. Zestaw letnich kosmetyków dopełnia wielofunkcyjny rozświetlający puder do podkreślania kości policzkowych. Zastosowana w nim zintegrowana paleta sześciu rożnych barw umożliwia nie tylko modelowanie twarzy, lecz także wyraziste podkreślenie powiek. Wszystkie nowości dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

Sensique RAINBOW HIGHLIGHTER POWDER
Multikolorowy rozświetlający puder przeznaczony do wykonywania fantazyjnych makijaży. Kolory można stosować oddzielnie lub mieszając je pędzlem. Doskonały do podkreślania kości policzkowych, sprawdza się również jako cień do powiek.

Dostępny w dwóch wariantach: Magical i Rosy.
Waga: 7 g Cena: 14,99 zł

(fot. materiały prasowe)

My Secret I LOVE MATTE LIPS LIQUID LIPSTICK
Trwała pomadka w płynie. Gwarantuje aksamitne, matowe wykończenie przez wiele godzin, a zastosowane składniki nie powodują efektu wysuszenia. Dostępna w kolorze nude oraz kilku odcieniach różu.

Pojemność: 7 ml Cena: 13,99 zł

(fot. materiały prasowe)

Sensique ART NAILS
Lakiery o metalicznym wykończeniu, które pozwolą stworzyć wyjątkowy letni manicure. Starannie dobrana formuła zapewnia długotrwały efekt mieniących się drobinek.

Dostępne w pięciu kolorach: 330 Golden Sand, 331 Coral Reef, 332 Octopus, 333 Sea Waves, 334 Mermaid.

Pojemność: 5,5 ml Cena: 7,99 zł

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD