Zmiana sezonu w twoim domu


(fot. materiały prasowe)

Podczas wakacyjnych miesięcy mamy trochę więcej czasu i energii na to, aby wprowadzić w naszych domach zmiany, o których myślimy przez cały rok. Przygotujmy na sezon jesienno-zimowy przytulne, czyste i odświeżone wnętrza, w których będzie nam miło spędzać czas. Oto parę trików, dzięki którym twoje mieszkanie nabierze nowego charakteru, a ty poczujesz się jak idealna pani domu.

(fot. materiały prasowe)

Szafa bez tajemnic
Zmiana sezonu wiąże się ze zmianą garderoby. Zrób remanent w szafie, a przy okazji przewietrz zimową odzież i dokładnie sprawdź, czy półki nie mają niechcianych lokatorów. Na szczęście dzięki dostępnym na rynku specjalistycznym ściereczkom do kurzu wycieranie mebli to czysta przyjemność!

Jan Niezbędny poleca: pielęgnacyjne ściereczki nasączane do mebli (cena: ok. 5,80 zł/30 szt.), które dzięki zawartości wosku pszczelego nie tylko czyszczą, ale i pielęgnują powierzchnie.

(fot. materiały prasowe)

Praktyczne i dekoracyjne
Nic tak nie tworzy atmosfery jesienno-zimowego azylu jak słoiki z kolorowymi przetworami. Wyeksponuj je na blacie i na otwartej półce, a rzeczy, które zwykle zagracają wolną przestrzeń, pochowaj do szafek. Przy okazji posortuj jadalne produkty według daty ważności i zanim włożysz je z powrotem na półkę, przetrzyj ją dokładnie ściereczką. Możesz też wyłożyć półki papierem.

Jan Niezbędny poleca: magiczną ściereczkę bambusową (cena: ok. 7,60 zł), wykonaną w 95% z ekologicznych, naturalnie antybakteryjnych włókien bambusowych. Można ją stosować na mokro bez konieczności dodawania detergentów – świetnie usuwa tłusty, kuchenny brud. Przestrzenna struktura ściereczki zatrzymuje w sobie kurz, więc również w wersji na sucho sprawdzi się do odkurzania różnych powierzchni. Jest gruba i chłonna, a do tego wyjątkowo trwała, więc można ją wielokrotnie prać. Dostępna w 3 wyrazistych, atrakcyjnych kolorach.

(fot. materiały prasowe)

Myśl przyszłościowo!
Zanim chłód zagości u nas na dobre, zrób to, co zaoszczędzi ci czas na przyszłość, czyli… mrożonki! Z pokrojonych i poporcjowanych warzyw w mig zrobisz zimą pyszną, rozgrzewającą zupę krem, a z owoców coś, czego nikt się nie będzie spodziewał – aromatyczne ciasto, będące wspaniałym wspomnieniem lata.

Jan Niezbędny poleca: torebki na mrożonki z klipsami (cena: ok. 4,50 zł/60 szt.), które są bardzo szczelne, pozwalają utrzymać świeżość, naturalny aromat i smak przechowywanych produktów. Wyjątkowo trwałe i mrozoodporne, nie przymarzają do żywności i ścianek zamrażalnika. Ponadto posiadają pole do opisu zamrażanego produktu i elastyczne klipsy, które pozwalają na szczelne zamknięcie torebki. Sięgnij też po niezwykle szczelne torebki strunowe Mix (cena: ok. 5,70 zł/20 szt.), w których można zamrażać nawet zupy. Posiadają zamknięcie strunowe umożliwiające łatwe i wielokrotne otwieranie torebki, a także miejsce na opis przechowywanych produktów.

Prasowanie kontra kręgosłup
Zanim ponownie zacznie się rok szkolny, uporaj się z górą prasowania, a zwłaszcza tymi sztukami odzieży, które wymagają więcej czasu. Pamiętaj, że na rynku są dostępne deski, przy których można siedzieć, oraz specjalne suszarki na pranie, które część twojej pracy wezmą, dosłownie, na siebie.

(fot. materiały prasowe)

Jan Niezbędny poleca: wysokiej jakości, wyposażone w wygodne rozwiązania suszarki na pranie:

– Rozsuwaną bardzo wytrzymałą i stabilną, która posiada wyprofilowane krawędzie do zawieszania np. skarpetek lub koszul na wieszakach oraz

– Standard łatwą w użytkowaniu, składaniu i przechowywaniu, z dodatkowymi nakładkami umożliwiającymi powieszenie drobnych rzeczy bez użycia klamerek. Do prasowania natomiast deski: Premium dla osób ceniących najwyższą jakość oraz nowoczesne i stylowe wzornictwo, Compact Plus, która gwarantuje niezawodną konstrukcję i wygodę lub małą i kompaktową Standard.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD