Nagroda dla Eveline Cosmetics w plebiscycie Cosmopolitan Prix De Beauté 2017


(fot. materiały prasowe)

Kawowe serum wyszczuplająco-drenujące Body Detox Green Coffee z serii Slim Extreme 4D Professional otrzymało międzynarodowy tytuł Prix De Beauté 2017 magazynu Cosmopolitan, zwyciężając w kategorii popularne kosmetyki do pielęgnacji ciała. W tym roku po raz 19 wytypowane zostały najlepsze zabiegi i kosmetyki w tym najbardziej prestiżowym konkursie branży kosmetycznej o globalnym zasięgu.

Kawowe serum wyszczuplająco-drenujące Body Detox Green Coffee zwalcza uporczywy cellulit przyspieszając proces spalania tłuszczu w komórkach i usuwa nadmiar płynów. Inspirowana zabiegiem Body Detox przełomowa technologia Cellu-Detox-Slim™ na bazie ekstraktu z zielonej kawy, kompleksu Purisoft™ oraz kompleksu wyszczuplającego Intenslim™, koryguje nieprawidłowości w metabolizmie komórek.

Sukces linii Slim Extreme tkwi w jej innowacyjności oraz sprawdzonej skuteczności. Formuły oparte na bogactwie cennych dla skóry substancjach wpływających na metabolizm, drenujących i wygładzających – mówi Anna Rolf, Dyrektor Marketingu ds. innowacji Eveline Cosmetics –  Nagroda Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej i jest dla nas ważnym wyróżnieniem.

Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce. Nagrodzone firmy otrzymują statuetkę Prix de Beauté przedstawiającą diament na postumencie. Pierwsza edycja konkursu Prix de Beaute odbyła się w 1993 roku w Niemczech. W Polsce konkurs ten został zainaugurowany w 1998 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Duża liczba zgłaszanych produktów jest wyrazem wyjątkowej rangi i prestiżu tego konkursu. Celem konkursu jest ułatwienie czytelniczkom – młodym, aktywnym, dbającym o urodę kobietom –  wyboru najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD